در گذشته فقط داشتن کامپیوتر برای همگام بودن با آخرین تکنولوژی کافی بود اما امروزه استفاده از اینترنت نیز برای این کار الزامیست. عملکرد سخت افزار به پیشرفت نرم افزار وابسته است. کامپیوتر بدون نرم افزار بی استفاده است. نرم افزار با نوشتن هزاران کد ایجاد می شود. این کار به دقت، هزینه و نیروی انسانی نیاز دارد. از لحاظ اقتصادی این کار یک نوع سرمایه گذاری است چون شما می توانید نرم افزارها را بفروشید. مشترک افزار چیزی بین نرم افزار رایگان و فروشی است. اشتراک افزار اجازه استفاده شما از یک نرم افزار را در مدت محدودی می دهد. وقتی این دوره تمام شد باید نرم افزار را بخرید.

دانلود نرم افزار منبع آزاد یا open source

بعضی از شرکت های نرم افزار از حمایت کننده مالی برای تولید نرم افزار استفاده می کنند و نسخه هایی از نرم افزارها را بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند. بعضی از نرم افزارها بسیار ساده اند و بعضی از آنها در اینترنت موجود هستند. بنابراین شرکتها آنها را نمی فروشند. اکثر شرکت ها، نرم افزارها را در دو نسخه ارائه می دهند:
1. نسخه سبک که ابتدایی و رایگان است.
2. نسخه کامل که پیشرفته و مخصوص فروش است.

 تفاوت نرم افزار منبع آزاد و سرقت اطلاعات

نوشتن کد تولید یک نرم افزار مانند نوشتن یک کتاب است. کسی که نرم افزار تولید می کند اختیار آن را دارد و می تواند تصمیم بگیرد که با دریافت پول آن را در اختیار دیگران قرار دهد. در زیر به کارهایی که تولید کنندگان برای جلوگیری از سرقت یا استفاده غیرمجاز از نرم افزار انجام می دهند، اشاره می کنیم:

تولیدکنندگان از کدهای خاص، مجوز، قفل، هولوگرام و … استفاده می کنند. این کدها نرم افزار را فعال می کنند. البته هکرها این کدها را پیدا یا غیرفعال می کنند. نرم افزار منبع آزاد یا آزاد افزار از شما رمز نمی خواهد و به آسانی نصب می شود. اگر نرم افزاری دریافت کردید که قفل و هولوگرام ندارد و کد نمی خواهد، آن نرم افزار اصل نیست.

نرم افزار رایگان دانلود کنید – البته قانونی!

بعضی از نرم افزارها بصورت open source وجود دارند که هر فردی می تواند آنها را دانلود کرده و استفاده کند. از 5 سایت زیر می توان نرم افزار رایگان دانلود کرد:
1. CNET : این سایت یکی از بزرگترین پایگاههای داده های نرم افزاری است. نرم افزارها در این سایت به طور مرتب توسط یک آنتی ویروس قوی کنترل می شوند. پایگاه داده این سایت دربردارنده صدهزار برنامه رایگان برای تمام سیستم عامل هاست.
2. ZDNet Downloads : این سایت بیست سال است که مشغول به کار می باشد، صد در صد ایمن است و دارای نرم افزارهای رایگان و فروشی است.
3. Tucow’s Butterscotch : این سایت یک راه کاملا متفاوت برای دانلود کردن نرم افزارهای رایگان ارائه می دهد. اگر می خواهید معروف ترین برنامه ها را به صورت ایمن و قانونی دانلود کنید این سایت بهترین مکان برای این کار است.
4. Brothersoft : این سایت بسیار مانند CNET و ZDNet است، اگر می خواهید با آخرین اخبار درباره نرم افزارها همگام باشید، به Editor’s Blog مراجعه کنید که در بایگانی آن انواع نرم افزارهای فروشی و مشترک و رایگان موجود می باشد.
5. Freeware Files : در قسمت بایگانی این سایت فقط نرم افزارهای رایگان موجود است، اگر دنبال چنین چیزی هستید از آن دیدن کنید.

 

بخشی از آمار خدمات وب رمز

تعداد خدمت ارائه شده

150
پروژه سئو
420
پروژه طراحی سایت
69000
خدمات هاست
220000
ثبت دامنه

در وب‌رمز رضایت مشتریان اولویت ماست

کارفرمایان در مورد ما چه می‌گویند

خانم مهندس درفشی

خانم مهندس درفشی

مدیر سایت "آژانس ارتباطات دان"
آقای مهندس منظمی

آقای مهندس منظمی

مدیر "هلدینگ گام"
خانم مهندس اسدی

خانم مهندس اسدی

مدیر دیجیتال مارکتینگ "ایران ادونچر"
آقای مهندس طالب زاده

آقای مهندس طالب زاده

مدیر مجموعه مهاجرتی - تحصیلی "کانادا از ایران"

برخی برندها که افتخار خدمت به آنها را داشتیم

جایگاه برند معظم شما اینجاست..

webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers

تعدادآرا: 966 - میانگین: 4.8

رأی شما ثبت شد.