text content production 1

تولید محتوای متنی

چرا باید تولید محتوا متنی را شروع کنیم؟

قبل از اینکه به سراغ این بریم که بدونیم چرا تولید محتوا متنی را باید شروع کنیم اول توضیح بدیم محتوا و تولید محتوا چه چیزی هست؟

محتوا هرچیزی می تواند باشد از یک فیش رستوران تا یک فیلم مستند، جزی از محتوا محسوب می شوند. محتوا باید یک پیامی را به مخاطب خود انتقال بدهد، معنی و مفهومی برای هرفردی داشته باشد. محتوا شامل متن، عکس، ویدئو، گرافیک، پادکست است و بقیه محتوا ها زیر مجموعه ای این موارد قرار خواهند گرفت. اگر بخواهیم در مورد تولید محتوا صحبت کنیم تولید محتوا به معنی اینکه بر اساس یک موضوع به صورت منحصر به فرد و یکتا تولید شود و در اختیار مخاطب قرار بگیرد. خیلی از افراد مطالب گردآوری شده در مورد یک موضوع را تولید محتوا می نامند اما باید این تفاوت را در نظر داشته باشید که اگر محتوای که می‌خواهید یکتا و مختص باشد باید خلاقیت و نوآوری بسیاری در مورد یک موضوع وجود داشته باشد.

text content production 2

شروع تولید محتوا

در مطلب بالا فکر کنم تا جایی متوجه شده باشید که محتوا باید منحصر به فرد باشد تا محتوای تولیدی نامیده شود اما چرا باید تولید محتوا را شروع کنیم؟

این عبارت را زیاد شنیده‌اید محتوا پادشاه است. درست است محتوا پادشاه است اما نه هر محتوای که مختص شما و مطابق با نیاز مخاطبانتان نباشد. زمانی که مخاطبان وارد سایت شما می شوند می‌خواهند با کسب و کارتان آشنا شوند اگر هیچ گونه محتوای داخل سایت شما وجود نداشته باشد، مخاطبان نمی‌توانند هیچ گونه اطلاعاتی بدست بیاورند. همچنین محتوا می‌تواند در رتبه گرفتن از موتورهای جستجو به شما کمک کند. در چند سال گذشته مدیران سایت محتواهای که تولید می‌کردند برای موتورهای جستجو مخصوصا گوگل بود، گوگل با تغییراتی که در الگوریتم های خود انجام داد و پس از آن تشخیص می‌داد که این محتوا برای موتور جستجو تولید شده است یا برای کاربران است و اگر تشخیص بدهد که محتوا برای موتورهای جستجو است نه کاربران به صفحه نمره منفی خواهد داد.

حتی اگر محتوای که در سایت خود قرار می‌دهید از جایی دیگری کپی باشد حتما خواهد فهمید و امتیازی منفی را برای شما در نظر خواهدگرفت. بدین صورت می‌تونیم نتیجه بگیریم که محتوا باید کاملا مختص به آن کسب و کار باشد .

می‌توانیم حدس بزنم که متوجه شده‌اید که تولید محتوا برای سایت ها باید به صورت منحصر به فرد باشد تا جایگاه و رتبه بالای در بین هزار سایت ها دریافت کنید. اگر می‌خواهید مخاطبان بسیاری را برای کسب و کار خودتان جذب کنید نباید تمرکز خودتان را فقط برروی تولید محتوا برای سایت قرار بدهید. حتی برای شبکه های اجتماعی، کاتالوگ، اپلیکیشن، محتوای آموزشی خود باید محتواهای را تولید کنید که از نظر مخاطبین با ارزش و قابل امتیاز دهی باشد.

text content production 3

تولید محتوای متنی

همانطور که می دانید متن به معنای قرار گرفتن یکسری کلمات در کنار هم می‌باشد اما تولید محتوا متنی به این مفهوم است، متنی که می‌نویسید باید شامل یک پیام باشد تا به مخاطبان منتقل شود. این متن زمانی می‌تواند باارزش شود که علاوه بر اینکه پیام را به درستی منتقل کند باید کاملا اختصاصی نوشته شود. تولید محتوای متنی می‌تواند براساس دستورالعمل‌های موتورهای جستجو نوشته شود تا زمانی که مخاطب به جستجوی یک عبارت در موتورهای جستجو هست، محتوای شما برای آن نمایش داده شود که به آن محتوای سئو شده گفته می‌شود. یک کارشناس تولید محتوا یا نویسنده باید یکسری مهارت های همچون اصول نویسندگی، اصول و قواعد نگارش، سئو را بلد باشد تا بتواند محتوای ارزشمند در اختیار کاربران قرار دهد.

تولید محتوای متنی انواع گوناگون را در خود جای داده است، این موارد شامل:

text content production 4

تولید محتوای متن عمومی

تولید محتوای متن عمومی کارشناس‌های عمومی که مطالعات زیادی در زمینه های گوناگون دارند و همچنین کسانی که چندین سال است قلم بردست دارند و از کلمات قدرتمند استفاده می‌کنند تا مخاطب را جذب کنند می توان استفاده کرد تا مفاهیم جذاب را منتقل کنند.

text content production 5

تولید محتوای متن تخصصی

اگر کسب و کار شما در حوزه‌ی که کسی هیچ گونه اطلاعاتی ندارد و فقط باید یکسری متخصص در مورد آن بنویسند. چنین کسب و کاری در حیطه محتوای متنی تخصصی قرار خواهد گرفت. برای نوشتن متن در این حوزه باید کارشناس تولید محتوای که در آن رشته تحصیل کرده و همچنین مهارت های لازم برای نوشتن یک متن متناسب را کسب کرده باشد.

text content production 6

تولید محتوای متن آموزشی

اگر علاقمند به آموزش دادن هستید و ایده راه‌اندازی یک سایت را در ذهن دارید که مطالب آموزشی در آن قرار بدهید؛ اما برای هر کدام از بخش های که تعیین کرده‌اید نیاز به یک مدرس‌که مهارت آموزش ساخت محتوای الکترونیکی داشته باشد، دارید.

text content production 7

تولید محتوای متنی چه ویژگی دارد؟

اولین موردی که موتورهای جستجو به آن توجه می‌کنند محتوای متنی که در صفحات وب سایت خود نوشته اید. براین اساس متنی که نوشته شده و کلمات یا عبارت‌های اصلی که در وب سایت خود آورده اید موتور جستجو بررسی می‌کند و به شما در عبارات اصلی امتیاز دهی می‌کند.در کل متنی که نوشته می شود باید بهینه سازی شده برای مخاطبین خود باشد تا آن بازدهی اصلی را برای کسب وکار شما داشته باشد.

چرا همین حالا شروع به محتوای منحصربه فرد کنم؟

ردیف دلایل تولید محتوای منحصر به فرد
1جذب مخاطب بالا برای سایت
2افزایش برندینگ کسب و کارتان
3ارتقا رتبه در موتورهای جستجو
4تبدیل مخاطب به مشتری
5همراستا با رقبا

چرا وب رمز را برای تولید محتوا متنی انتخاب می کنید؟

تولید محتوا متنی توسط وب رمز
تعیین مخاطبان هدف
تعیین استراتژی محتوا
مدیریت محتوای روزانه
مدیریت استراتژی
بررسی کننده محتوا
بهینه سازی متن برای موتورهای جستجو
ویژگی‌هاپکیج ۱پکیج ۲پکیج ۳پکیج ۴
جستجو و تحقیق کلمات کلیدی
تعداد محتوا۱۰ محتوای سئو شده ۱۰ محتوای سئو شده۱۰ محتوای سئو شده۱۰ محتوای سئو شده
زبان تولید محتوافارسیفارسیانگلیسیانگلیسی
تعداد کلماتتا ۱۵۰۰ کلمه تا ۲۰۰۰ کلمهتا ۱۵۰۰ کلمه تا ۲۰۰۰ کلمه
قیمتتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید

بخشی از آمار خدمات وب رمز

تعداد خدمت ارائه شده

70000
خدمات هاست و سرور
220000
خدمات ثبت دامنه
450
پروژه طراحی سایت
150
پروژه سئو سایت

در وب‌رمز رضایت مشتریان اولویت ماست

کارفرمایان در مورد ما چه می‌گویند

خانم مهندس درفشی

خانم مهندس درفشی

مدیر سایت "آژانس ارتباطات دان"
آقای مهندس منظمی

آقای مهندس منظمی

مدیر "هلدینگ گام"
خانم مهندس اسدی

خانم مهندس اسدی

مدیر دیجیتال مارکتینگ "ایران ادونچر"
آقای مهندس طالب زاده

آقای مهندس طالب زاده

مدیر مجموعه مهاجرتی - تحصیلی "کانادا از ایران"

برخی برندها که افتخار خدمت به آنها را داشتیم

جایگاه برند معظم شما اینجاست..

webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers

تعدادآرا: 966 - میانگین: 4.8

رأی شما ثبت شد.