جشنواره یلدا 1402

برای بسیاری از کاربران وردپرس پیش آمده است با خطاهای متداول مواجه شود . خطای حافظه PHP یکی از این خطاهای فراگیر است که کاربران را به دردسر می‌اندازد. در این مقاله قصد داریم با ارائه راهکاری به شما کمک کنیم تا در وردپرس از شر خطای حافظه PHP خلاص شوید.

شاید تا به حال با این خطا مواجه شده باشید :

Fatal error: Allowed memory size of ######## bytes exhausted (tried to allocate ## bytes) in /home/user/public_html/wp-includes/phpfile.php on line 80.

قبل از اینکه شروع کنید به ناسزا گفتن به سرور هاست سی پنل یا هاست وردپرس خود و زمین و زمان باید بدانید که می توانید خیلی راحت این مشکل را حل کنید. این اتفاق زمانی می افتد که یک plug-in یا اکستنشن جدید نصب کرده باشید یا دیتای وردپرس شما به مرور زمان حجم بیشتری پیدا کرده است که موجب نیاز به پروسس و رم بیشتر خواهد بود. راه های مختلفی برای برطرف کردن این مشکل وجود دارد.

پیشنهاد وب رمز: بهترین نحوه خطایابی وردپرس در سی پنل

آسانترین راه از کار انداختن هر اکستنشن نصب شده جدید است و باید دید که این کار مشکل را حل می کند یا خیر. راه دیگر افزایش دادن فضای حافظه سایت تان است که به طریق زیر می توانید این کار را انجام دهید : در درجه اول لازم است که حجم حافظه PHP موجود را تغییر دهید. البته برای این کار ابتدا از شرکت هاست خود درباره آن سؤال کنید. اما اگر می خواهید خودتان آن را انجام دهید، فایل php.ini خود را مکان یابی کرده و سپس این کار را انجام دهید! این آدرس را مکان یابی کنید :

خطای حافظه PHP nv در وردپرس

1 memory_limit = 32M ; Maximum amount of memory a script may consume

32 مگابایت را به 64 مگابایت یا حتی در صورت امکان 96 یا 128 مگ تغییر دهید. برخی از هاست ها یک حجم محدودی را برای حافظه PHP به شما ارائه می دهند. اگر نمی توانید به فایل php.ini خود دسترسی پیدا کنید، شاید باید همین تنظیمات را به فایل htcaccess. واقع در فولدر نصب اصلی خود در وردپرس در هاست cPanel، وارد کنید. خود وردپرس هم در فایل کانفیک گزینه ای برای اینکار دارد. کافیست فایل wp-config.php را باز کرده و دستور زیر را در آن قرار دهید.

define(‘WP_MEMORY_LIMIT’, ’64M’);

بسته به خرید هاست شما حتما محدودیتی برای افزایش رم مورد استفاده برنامه پی.اچ.پی وجود دارد لذا اگر هیچ کدام از این راهها مشکل را حل نکرد باید از تیم ساپورت فنی خود کمک بگیرید.

 

بخشی از آمار خدمات وب رمز

تعداد خدمت ارائه شده

150
پروژه سئو
420
پروژه طراحی سایت
69000
خدمات هاست
220000
ثبت دامنه

در وب‌رمز رضایت مشتریان اولویت ماست

کارفرمایان در مورد ما چه می‌گویند

خانم مهندس درفشی

خانم مهندس درفشی

مدیر سایت "آژانس ارتباطات دان"

آقای مهندس منظمی

آقای مهندس منظمی

مدیر "هلدینگ گام"

خانم مهندس اسدی

خانم مهندس اسدی

مدیر دیجیتال مارکتینگ "ایران ادونچر"

آقای مهندس طالب زاده

آقای مهندس طالب زاده

مدیر مجموعه مهاجرتی - تحصیلی "کانادا از ایران"

برخی برندها که افتخار خدمت به آنها را داشتیم

جایگاه برند معظم شما اینجاست..

webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers

تعدادآرا: 966 - میانگین: 4.8

رأی شما ثبت شد.