< انتقال دامنه شما به وب رمز = دریافت مالکیت کامل دامنه بدون نگرانی از تحریم ها >

 

به اطلاع مالکان محترم دامنه های اینترنتی بین المللی می رساند٬ با توجه به تحریم های وضع شده جدید توسط رجیسترر دامنه های بین المللی علیه ایران٬ شرکت ریسلو Resello و ریل تایم REALTIME تاریخ ۲۵ تیر ماه ۹۶ در اقدامی غیر منتظره اعلام کرد از تاریخ ۲۷ تیرماه ۹۶ دیگر خدمات ثبت و خرید دامنه و تمدید دامنه برای هیچ یک از مالکان ایرانی انجام نخواهد داد و در این خصوص ۱ ماه مهلت جهت انتقال دامنه‌ ها به هر رجیسترر دیگری تعیین نمود.

متاسفانه این اقدام موجب بوجود آمدن مشکلات فراوانی برای شرکتهای ایرانی طرف قرارداد ریل-تایم گردیده است.

خوشبختانه شرکت وب رمز با برنامه ریزی و آینده نگری خاص خود٬ همزمان با چند رجیسترر خارجی در کشورهای مختلف همکاری داشته و از همان ساعات اولیه، شرکت رجیسترر معتبر آلمانی طرف قرارداد خود را جایگزین ریل تایم نموده است. به همین منظور کارشناسان فنی وب رمز به سرعت اقدام به تولید ماژول خاص برای اجرای عملیات انتقال به شکل سریع و با امنیت کامل نموده اند.

در همین راستا٬ جهت انتقال دامنه ها به رجیسترر جایگزین٬ کافیست مشتریان گرامی وب رمز  به پنل کاربران مراجعه و تنها اقدام به تمدید دامنه خود نمایند.

(ورود به پنل کاربران)

 

پیشنهاد وب رمز: راهنمای تنظیم رابط نماینده دامین جهت انتقال/تمدید با وب رمز

 راه حل منحصر به فرد وب رمز جهت جلوگیری از تکرار تحریم دامنه ها:

تحریم دامنه - joker

در جهت محافظت بهتر و جلوگیری از تبعات تکرار تحریم دامنه ها و امنیت بیشتر برای مالکان دامنه های اینترنتی، وب رمز به عنوان اولین شرکت ایرانی٬ راه حل های جدیدی در قالب خدمات محافظت از شناسه – Privacy/ID Protection – در 3 سطح امنیتی مختلف ارائه مینماید:

  • سطح Basic (محافظت تا ۵۰ درصد) :

در این سطح که برای برای تمامی دامنه های بین المللی ثبت یا انتقال داده شده به وب رمز کاملاً رایگان خواهد بود، مشخصات نام و ایمیل مالک اصلی به عنوان صاحب امتیاز ثبت شده و مشخصات آدرس و تلفن دفتر وب رمز در آمریکا به عنوان رابط اداری٬ فنی و مالی در مشخصات درج می شود.

  • سطح Advanced (محافظت تا ۸۰ درصد) :

در این سطح در ازای دریافت مبلغ 15 هزار تومان حق العمل ثبت٬ کلیه مشخصات مدنظر شما در خارج از ایران به عنوان صاحب امتیاز دامنه توسط دریافت شده و نام دامنه با این مشخصات به طور اختصاصی توسط کارشناسان ما٬ به یکی از رجیستررهای معتبر دنیا طرف قرارداد وب رمز٬ انتقال یافته و به ثبت می رسد.

  • سطح Premium (محافظت تا ۱۰۰ درصد) :

در این سطح علاوه بر ارائه خدمات سطح قبل – Advanced – خدمات پریمیوم محافظت شناسه بطور اختصاصی در سمت رجیسترر دامنه خریداری شده و بر روی دامنه فعال می شود.

شایان ذکر است در تمامی ۳ سطح از راهکار ارائه شده٬ مالکیت کامل دامنه ها برای صاحب امتیاز حفظ می شود.

با افتخار شرکت وب رمز در راستای رسالت خویش جهت جلب رضایت بیشتر مشتریان٬ کلیه عملیات انتقال دامنه و فعالسازی سطح Basic محافظت از شناسه را بطور کاملا رایگان ارائه نموده و مشتریان محترم تنها هزینه تمدید یکساله دامنه را با تخفیف های ویژه پرداخت می نمایند. همچنین موجب افتخار خواهد بود در صورتیکه دامین شما با ریسلو  / ریل تایم در شرکتی دیگر به ثبت رسیده است٬ در جهت تسریع در امر محافظت از دامنه ارزشمند شما٬ با سرعت و امنیت کامل دامین شما را به همراه فعالسازی سطح Basic محافظت از شناسه به رجیسترر جدید انتقال دهیم. بدین منظور کافیست با داشتن کد ترنسفر دامنه خود درخواست انتقال را در پرتال وب رمز در لینک سفارش انتقال دامنه به ثبت برسانید.

تخفیف های ویژه تمدید / انتقال دامنه:

هزینه تمدید / انتقال و ثبت دامنه های com مشتریان با تخفیف ویژه 40 هزار تومان محاسبه خواهد شد. همچنین هزینه انتقال / تمدید دامنه های .com مشتریان جدید به وب رمز مبلغ 38 هزار تومان (خدا بیامرز) محاسبه می گردد.

———————————————–

نظر سنجی

در ادامه ضمن تشکر از بذل توجه و دقت شما در پیگیری این مطلب، در جهت بهبود خدمات رسانی وب رمز تقاضامندیم با صرف زمان کوتاهی در کمک به تیم ما برای ارائه خدمات هر چه بهتر و کامل تر، با مشارکت در نظرسنجی زیر همراه و یار ما باشید.

———————————————–

بخشی از آمار خدمات وب رمز

تعداد خدمت ارائه شده

150
پروژه سئو
420
پروژه طراحی سایت
69000
خدمات هاست
220000
ثبت دامنه

در وب‌رمز رضایت مشتریان اولویت ماست

کارفرمایان در مورد ما چه می‌گویند

خانم مهندس درفشی

خانم مهندس درفشی

مدیر سایت "آژانس ارتباطات دان"
آقای مهندس منظمی

آقای مهندس منظمی

مدیر "هلدینگ گام"
خانم مهندس اسدی

خانم مهندس اسدی

مدیر دیجیتال مارکتینگ "ایران ادونچر"
آقای مهندس طالب زاده

آقای مهندس طالب زاده

مدیر مجموعه مهاجرتی - تحصیلی "کانادا از ایران"

برخی برندها که افتخار خدمت به آنها را داشتیم

جایگاه برند معظم شما اینجاست..

webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers

تعدادآرا: 966 - میانگین: 4.8

رأی شما ثبت شد.