اگر تا به حال با توجه به بودجه خود به دنبال خرید سرویس هاست بوده اید، حتما ناخودآگاه جذب پلن های هاستینگ رایگان شده اید..!

 اما قبل از تصمیم گیری باید چند فاکتور مهم در خرید هاست را در نظر بگیرید :

–  شرکت های ارائه دهنده سرویس هاستینگ رایگان مانند قارچ هستند، به یکباره به وجود می آیند و به همین سرعت هم از بین می روند و ناپدید می شوند که اگر چنین باشد، وب سایت شما نیز به همین سرنوشت دچار خواهد شد..!

– شرکت های رایگان هاست و دومین خیریه نیستند و برای باقی ماندن و ارائه خدمات به پول احتیاج دارند. یکی از کارهایی که آنها برای تأمین هزینه های خود می کنند قرار دادن تبلیغات و pop-up ها در وب سایت شماست که این کار نه تنها جالب و مناسب نیست، بلکه شما نیز نمی توانید درباره محتوای این تبلیغات و pop-up ها نظر بدهید و هرچه باشند باید آنها را قبول کنید.بازدیدکنندگان سایت از این مسأله بی خبر هستند و شما نمی توانید مطمئن باشید که پیام یا محتوای  دقیقا مورد نظر شما به آنها ابلاغ می شود. یعنی قرار دادن تبلیغات به شکل های مختلف اصلی ترین هدف شرکت های ارائه کننده هاست رایگان میباشد.

پيشنهاد وب رمز: هاست لینوکس

– رایگان بودن به معنای داشتن آزادی در ارائه مطلب نیست. بسیاری از شرکت های ارائه کننده هاستینگ رایگان، نوع محتوای سایت را محدود می کنند و باید براساس نظر آنها محتوای سایت خود را انتخاب کنید..! آنها همچنین اجازه انجام بسیاری از کارها از جمله فروش محصولات یا پست کردن فایل های مدیا را نمی دهند.

تعرفه و قیمت هاستینگ: برای در اختیار داشتن سرویس هاستینگ نیز مانند دیگر بخش های زندگی در ازای هزینه ای که می پردازید٬ خدمات باکیفیت یا بی کیفیت دریافت می کنید. حتما لازم نیست برای دریافت خدمات خوب و باکیفیت هزینه زیادی بپردازید بلکه بسیاری ازشرکت های ارائه کننده هاستینگ در ازای دریافت هزینه مناسب، خدمات خوب ارائه می دهند.

هاست رایگان - هاستینگ رایگان - رایگان به چه قیمتی!

در سرویس های هاستینگ شما برای استفاده از سرور هزینه می پردازید. این سرور در واقع یک سیستم است که صفحات وب سایت شما روی آن ذخیره می شوند و هنگامی که کاربران آدرس سایت شما را وارد می کنند این صفحات برای آنها نمایش داده می شود. این سرور باید سرعت اتصال مناسب، سیستم بکاپ گیری و امکانات فراوان دیگری داشته باشد. واضح است که دریافت این خدمات شامل هزینه است که تأمین آن بر عهده مشتریان گذاشته می شود.

بنابراین اگر فضای هاست، پهنای باند، سرویس ایمیل مطمئن و پشتیبانی فنی برای شما اهمیت دارد، عاقلانه ترین کار اینست که برای تأمین هرچه بهتر این خدمات، هر اندازه که برایتان مقدور است هزینه بپردازید.

البته چنین نیست که در دنیای ارتباطات هیچ شرکت هاستینگ رایگان یا ارزان معتبر و خوبی وجود نداشته باشد، اما در کل باید قبول کنیم که دریافت خدمات بدون پرداخت هزینه، فکر اقتصادی مناسبی نیست.

 

بخشی از آمار خدمات وب رمز

تعداد خدمت ارائه شده

150
پروژه سئو
420
پروژه طراحی سایت
69000
خدمات هاست
220000
ثبت دامنه

در وب‌رمز رضایت مشتریان اولویت ماست

کارفرمایان در مورد ما چه می‌گویند

خانم مهندس درفشی

خانم مهندس درفشی

مدیر سایت "آژانس ارتباطات دان"

آقای مهندس منظمی

آقای مهندس منظمی

مدیر "هلدینگ گام"

خانم مهندس اسدی

خانم مهندس اسدی

مدیر دیجیتال مارکتینگ "ایران ادونچر"

آقای مهندس طالب زاده

آقای مهندس طالب زاده

مدیر مجموعه مهاجرتی - تحصیلی "کانادا از ایران"

برخی برندها که افتخار خدمت به آنها را داشتیم

جایگاه برند معظم شما اینجاست..

webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers

تعدادآرا: 966 - میانگین: 4.8

رأی شما ثبت شد.