بسیاری از سایت های فروشگاهی و سازمانی از VPS استفاده می‌کنند. در این مقاله به بررسی مفید بودن سرور مجازی برای تجارت الکترونیک می‌پردازیم.

مزیت VPS چیست؟

سرور مجازی - مزیت VPS چیست؟

VPS مخفف (Virtual Private Server) به معنای سرور مجازی اختصاصی است. این تکنولوژی نسبتا جدید این امکان را به شما می دهد که سایت خود را با سرور اختصاصی هاست کنید، یعنی برای اداره و دایر بودن سایت تان نیاز به خرید هاست یک شرکت ندارید.
بنابراین بهتر است اگر می خواهید تجارت خود را توسعه دهید، از سرور مجازی آلمان یا خرید VPS ایران برای سایت تان استفاده کنید. VPS برای تجارت الکترونیکی برای این است که تجارت های مختلف بهترین استفاده را از سایت خود ببرند. آنها می توانند لیست محصولات، حراجی ها، خدمات مشتریان، روشهای پرداخت هزینه، مدیریت موجودی، محاسبات مالیاتی، برنامه های مربوط و بیشتر را از این طریق انجام دهند.
مزایای داشتن سرور مجازی برای تجارت الکترونیکی این است که شما منابع بسیاری برای دایر بودن و ذخیره کردن سایت خود خواهید داشت. همچنین با VPS می توانید افزایش ترافیک سایت را مدیریت کنید و لیستی نامحدود از محصولات خود ارائه دهید. مزیت دیگر VPS اینست که با استفاده از آن نرم افزارهای مختلف را بر روی سرور انتقال دهید، آن را تغییر دهید و اگر لازم باشد سرور را مجدد راه اندازی کنید، زیرا کنترل آن به دست خود شماست.

پيشنهاد وب رمز: مزایای سرورمجازی (VPS)

تجارت الکترونیک با VPS

سرور مجازی - تجارت الکترونیک با VPS

تجارت الکترونیکی با سرور VPS آسانتر و کارآمدتر است، زیرا با آن می توانید مشتریان بیشتری را قبول کنید، زبانهای مختلف را انتخاب کنید و هر معامله را رمزگذاری کنید بنابراین کار با آن ایمن است.
می توانید کل کاتالوگ خود را به صورت آنلاین برای مشتریان لیست کنید و دیگر به میل کردن یک لیست پرینت شده و پر هزینه، نیازی نیست. یک سرویس خوب VPS سرویسی است که از همان روزی که آن را سفارش می دهید، به شما خدمات بدهد، استفاده از  آسان باشد حتی اگر دانش کافی در زمینه الکترونیک ندارید و در موتور جستجو قابل جستجو باشد به طوریکه مشتریان بتوانند سایت شما را به راحتی پیدا کنند.
سرویس VPS در مقایسه با خدماتی که دریافت می کنید، زیاد گران نیست و شما می توانید با توجه به بودجه خود بهترین بسته خدماتی را انتخاب کنید. وب رمز خدمات سرور مجازی را بصورت مدیریت شده در اختیار شما قرار میدهد و این خدمات فعالیت بدون مشکل تجارت الکترونیک سایت شما را تضمین میکند.
همچنین اگر به دنبال سرور اختصاصی هستید، خرید سرور اختصاصی ایران پیشنهاد وب‌رمز است.

بخشی از آمار خدمات وب رمز

تعداد خدمت ارائه شده

150
پروژه سئو
420
پروژه طراحی سایت
69000
خدمات هاست
220000
ثبت دامنه

در وب‌رمز رضایت مشتریان اولویت ماست

کارفرمایان در مورد ما چه می‌گویند

خانم مهندس درفشی

خانم مهندس درفشی

مدیر سایت "آژانس ارتباطات دان"

آقای مهندس منظمی

آقای مهندس منظمی

مدیر "هلدینگ گام"

خانم مهندس اسدی

خانم مهندس اسدی

مدیر دیجیتال مارکتینگ "ایران ادونچر"

آقای مهندس طالب زاده

آقای مهندس طالب زاده

مدیر مجموعه مهاجرتی - تحصیلی "کانادا از ایران"

برخی برندها که افتخار خدمت به آنها را داشتیم

جایگاه برند معظم شما اینجاست..

webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers

تعدادآرا: 966 - میانگین: 4.8

رأی شما ثبت شد.