طراحی سایت حرفه ای

حرفه‌ای ظاهر شوید

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد تا بتوان ادعا کرد که یک سایت بطور حرفه‌ای طراحی شده و خدمات خود را به صورت کاملا حرفه‌ای ارائه می‌دهد.

حرفه‌ای بودن طراحی سایت شما در قدم اول برای کاربر و مخاطبان شما، در قدم دوم برای گوگل و در قدم سوم برای رقبای تجاریتان مهم تلقی می‌شود. در ادامه عوامل موثر در طراحی سایت حرفه‌ای را بررسی کرده و توضیح می‌دهیم که از چه جهت طراحی حرفه ای وب سایت برای رونق تجارت آنلاین بسیار حائز اهمیت است.

اهمیت طراحی وب سایت حرفه ای

بسیاری از برندهای معتبر فعال در صنایع مختلف داخلی و خارجی برای فعالیت های آنلاین خود در بستر وب طراحی وب سایت حرفه ای وردپرس را به عنوان یک سایت مدرن انتخاب می‌کنند.

نمونه طراحی سایت حرفه ای انجام شده توسط تیم طراحی سایت وب‌رمز و تمایزی که طراحی وبسایت حرفه ای با وردپرس با طراحی سایت شرکتی معمولی دارد شامل مواردی از قبیل : جذابیت‌های بصری، انتخاب نوع هاست، معماری اطلاعات برای حفظ امنیت اطلاعات، سئو حرفه ای سایت و تولید محتوای تخصصی می‌باشد. تولید محتوای با کیفیت موجب می‌شود که برای کاربر آگاهی ایجاد شود و محتوای ارزشمندی که در اختیار کاربران قرار می‌گیرد این باور را برای آن‌ها به وجود می‌آورد که در پشت این سایت جذاب یک تیم حرفه‌ای مشغول به کار هستند و این آغاز یک اعتماد است.

این اعتماد موجب افزایش ترافیک سایت، افزایش نرخ تبدیل و کاهش نرخ بانس ریت سایت سایت می‌باشد و مجموعه این عوامل در موفقیت تجارت آنلاین شما تاثیر به سزایی دارد.

جذابیت بصری عاملی مهم در کاهش نرخ بانس ریت

جذابیت بصری عاملی مهم در کاهش نرخ بانس ریت

مواردی که در طراحی وب سایت حرفه‌ای لحاظ می‌شود موجب می‌شود که سایت شما یک طراحی سبک و استاندارد داشته باشد و زمان لود سایت شما بیش از 3 ثانیه طول نکشد زیرا دربحث فنی سئو سایت زمان لود سایت یک فاکتور مهم به حساب می‌آید حال اگر شما به قصد گسترش برندینگ خود سایتی را طراحی کنید انتظار می‌رود این سایت از تمام لحاظ برتری خود را ثابت کند. همچنین جذابیت های بصری بالا موجب می شود کاربر بیشتر از 30 ثانیه در سایت شما بماند و نرخ بانس ریت سایت کاهش یابد. جذابیت های بصری در طراحی و ساخت سایت حرفه ای که باعث می‌شود کاربر بازهم به سایت شما برگردد و سایت شما را به دیگران پیشنهاد دهد  شامل موارد زیر می‌باشد:

  • User friendly
  • Mobile friendly
  • URL friendly
  • User interface
  • User experience
CTA عامل مهمی در Navigation سایت حرفه ای

CTA عامل مهمی در Navigation سایت حرفه ای

عامل مهم دیگری که برای جذب کاربر بسیار موثر است نحوه دسترسی کاربر به قسمت های مختلف سایت است که اصطلاحا Navigation سایت نامیده می‌شود. بنابراین اینکه سایت شما چگونه کاربر را در کمترین زمان به صفحه مورد نظر هدایت می‌کند برای  یک طراحی حرفه ای سایت حائز اهمیت است.

در طراحی سایت شرکتی حرفه ای و طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای استفاده از Call To Action  در لندینگ پیج یک عامل قدرتمند برای راهنمایی کاربر به سمت هدفی مشخص به حساب می‌آید. به بیان بازاریابی، کاربر در زمان مواجه شدن با CTA انتخاب مناسب تری جز کلیک کردن بر روی دکمه مورد نظر ندارد.

همچنین در بحث Navigation  مهم است که نوار جستجو علاوه بر صفحه اصلی، در سایر صفحات سایت نیز در دسترس کاربر باشد تا در هر زمان که کاربر به جستجوی دستی نیاز داشت بدون مراجعه به صفحه اصلی این امکان را در اختیار داشته باشد.

هزینه طراحی وب سایت حرفه ای

هزینه طراحی وب سایت حرفه ای

برای بسیاری از مشتریان وب‌رمز سوال است که قیمت طراحی سایت حرفه ای چند است و برای کارفرما هزینه طراحی سایت حرفه ای چگونه محاسبه می‌شود؟

درابتدای کار یک فایل RFP از مجموعه نیازمندی‌های کارفرما تهیه می‌شود که در این فایل بر اساس نیازهای شرکت کارفرما یک برآوردی از زمان و هزینه انجام پروژه ارائه می‌شود و براساس آن تعیین می‌شود که آیا اجرای پروژه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس امکان پذیر است یا خیر. اگر جواب منفی باشد پروژه با زبان برنامه نویسی پایتون یا فریم‌ورک لاراول PHP پیاده‌سازی می‌شود.

همچنین در مواردی کارفرما تمایل دارد که برای سایت خود یک اپلیکیشن نیز داشته باشد. طراحی اپلیکیشن خاص و امکانات منحصر به فرد سایت و اپلیکیشن موجب می‌شود که هر پروژه قیمت متفاوتی از سایر پروژه‌ها داشته باشد.

نتیجه

حتی طراحی سایت شخصی حرفه ای نیز باید پیرو قوانین و اصول خاصی باشد تا به مخاطب این پیام را بدهد که حرفه ای‌ها چگونه خدمات خود را ارائه می‌کنند.

بنابراین شما برای معرفی یک حرفه‌ای باید به صورت حرفه‌ای عمل کنید. تیم طراحی سایت وب‌رمز بر اساس نوع فعالیت شما پیشنهادات ویژه‌ای را برای معرفی حرفه‌ای شما در بازار هدف ارائه می‌کند و در این مسیر همواره حامی صاحبان کسب‌و‌کار بوده است.

بخشی از آمار خدمات وب رمز

تعداد خدمت ارائه شده

150
پروژه سئو
420
پروژه طراحی سایت
69000
خدمات هاست
220000
ثبت دامنه

در وب‌رمز رضایت مشتریان اولویت ماست

کارفرمایان در مورد ما چه می‌گویند

خانم مهندس درفشی

خانم مهندس درفشی

مدیر سایت "آژانس ارتباطات دان"

آقای مهندس منظمی

آقای مهندس منظمی

مدیر "هلدینگ گام"

خانم مهندس اسدی

خانم مهندس اسدی

مدیر دیجیتال مارکتینگ "ایران ادونچر"

آقای مهندس طالب زاده

آقای مهندس طالب زاده

مدیر مجموعه مهاجرتی - تحصیلی "کانادا از ایران"

برخی برندها که افتخار خدمت به آنها را داشتیم

جایگاه برند معظم شما اینجاست..

webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers

تعدادآرا: 966 - میانگین: 4.8

رأی شما ثبت شد.