مخصوص دی جی و آهنگساز

سایتی برای یک آهنگساز

سایت ساز دی جی  یک قالب جذاب و حرفه‌ای است که برای اهالی موزیک یک انتخاب هوشمندانه است و هنر شما را به شکل زیبا و جذاب ارائه می‌کند.

یکی از ویژگی‌های جذاب این قالب این است بعد از لود شدن سایت شما، موزیک جذابی پلی می‌شود.در این سایت موسیقی می‌توانید ترک‌های جدید خود را آپلود کنید و ترک‌های قدیمی را در آرشیوهای مود نظر خود دسته‌بندی کنید و امکان گوش دادن آنلاین موزیک برای کاربرانتان فراهم شده است تا در صورت تمایل آلبوم موزیک شما را خریدای کنند.

در قسمت بیوگرافی این قالب می‌توانید برای معرفی خود به کاربران جدید سایتتان، عکس و متن دلخواه خود را قرار دهید. دراین قسمت می‌توانید شرح مختصری ازفعالیت‌های هنری و حرفه ای خود را توضیح دهید و اطلاعاتی را درباره برنامه‌های خود برای آینده را در اختیار کاربران سایت خود بگذارید .

در منوی سمت چپ این قالب می‌توانید مصاحبه های هنری خود را بارگذاری کنید.

اگر تور کنسرت‌های شما آغاز شده است برای اطلاع کاربران می‌توانید تاریخ و محل کنسرت‌های خود را در سایت درج کنید.

همچنین این قالب امکان ارسال پیام از طرف کاربرانتان را دارا می‌باشد .اگرتمایل دارید که برای کاربران خود ایمیل ارسال کنید و اطلاعیه فعالیت‌های خود را از طریق ایمیل به کاربرانتان اطلاع دهید می‌توانید بخش خبرنامه را برای سایت خود فعال کنید تا کاربرانتان با عضویت در خبرنامه، ایمیل های شما را دریافت کنند.

طراحی سایت دی جی به صورتی است که  در قسمت بالای سایت درسمت چپ می‌توانید شبکه‌های اجتماعی را خود را وارد کنید تا کاربران شما بتوانند ازاین طریق فعالیت‌های هنری شما را در فضای مجازی نیز دنبال کنند.

این قالب یک قالب ریسپانسیو است و با رابط کاربری بسیار کاربرپسند و جذابیت‌های بصری ویژه یک محیط حرفه ای را برای کاربرانتان نمایش می‌دهد وشما را از طراحی سایت حرفه‌ای بی نیاز می‌کند و یک سایت سبک و زیبا را برای معرفی فعالیت های هنری شما، در اختیارتان قرار می‌دهدو بدین شکل پاسخگوی نیازهای شما می‌باشد.

همچنین می‌توانید با بهبود سئو وب سایت خود شانس دیده شدن سایت خود را در صفحه نتایج گوگل بالا ببرید.

رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال