اگر یک تجارت کوچک را ایجاد کرده باشید یا صرفا می خواهید از طریق اینترنت بازاریابی کنید باید وب سایتی داشته باشید که بتوانید در آن خدمات و محصولات خود را نمایش دهید یا مثلا زمان حراج کالاهای خود را اعلام کنید. مشکلی که در اینجا ممکن است به آن برخورد کنید اینست که چگونه باید افراد را به سایت خود جذب کنید؟ باید مردم را از وجود وب سایت خود آگاه کنید و به آنها نشان دهید که چگونه می توانند شما را پیدا کنند.

در زیر به چند راهکار برای ارتقا دادن تجارت تان و نحوه جذب مشتری پس از طراحی سایت شرکتی یا طراحی سایت فروشگاهی اشاره شده است :

سئو، سئو و باز هم سئو

بهینه سازی سایت برای موتور جستجو یا همان سئو SEO به شما کمک می کند تا وب سایت تان در نتایج موتور جستجو در رتبه بندی بهتر قرار گیرد. از آنجا که معمولا جستجوگران روی چند لینک اول ارائه داده شده در نتایج جستجو و کلا صفحه اول بیشتر کلیک می کنند پس باید تمام تلاش خود را بکنید تا در این رتبه ها و صفحه اول قرار بگیرید. برای شروع بهتر است به دنبال واژه های کلیدی بگردید که مرتبط با تجارت شما و مضمون وب سایت تان باشد.

شبکه های اجتماعی

امروزه این نوع رسانه ها همه جا هستند و تجارت شما هم باید در حداقل یکی از آنها مانند فیس بوک، توئیتر یا حضور داشته باشد. با استفاه از شبکه های اجتماعی می توانید محصولات جدید، اخبار، حراج ها و مباحث خود را ارائه دهید و برای کشاندن افراد به سایت تان به آنها لینک بدهید.

پيشنهاد وب رمز: عوامل تاثیرگذار در سرعت لود سایت

استفاده از استراتژی PPC

اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید می توانید از استراتژی Pay Per Click (وارد شدن به سایت از طریق کلیک) تبلیغات در گوگل استفاده کنید. اینها در واقع تبلیغاتی هستند که در سمت راست صفحه نتایج جستجو قرار دارند و بر اساس ارتباط شان با واژه جستجو شده، نمایش داده می شوند. آدرس وب سایت شما به عنوان لینک در این تبلیغات قرار دارد که این باعث می شود مشتریان به سایت شما هدایت شوند.

محصولات چاپی

باید در هر گونه کار چاپی که برای تجارت خود دارید اعم از کارت ویزیت، نامه، اعلامیه و آدرس سایت تان را نیز وارد نمایید. با این کار نام تجاری شما در همه جا وجود خواهد داشت.

Craigslist

محصولات و خدمات خود را در سایت های مهم و مشهور تبلیغاتی، تبلیغ کنید و آدرس سایت خود را در محتوا بگنجانید. بدین طریق تمام افراد حتی کسانی که ممکن بود هرگز با شما ارتباط پیدا نکنند نیز شما و وب سایت تان را خواهند دید.

ارتباط کلامی

گاهی اوقات هیچ چیز بهتر از ارتباط کلامی نیست. طراحی سایت دارای ظاهر زیبا و ارائه خدمات مشتری عالی به وب سایت شما اعتبار می دهد و باعث می شود مشتریان به آن اعتماد کنند. مشتریان راضی از سایت، حتما خشنودی خود را با دیگران در میان خواهند گذاشت که این امر تأثیر مثبت در افزایش معروفیت شما خواهد داشت.

 

بخشی از آمار خدمات وب رمز

تعداد خدمت ارائه شده

150
پروژه سئو
420
پروژه طراحی سایت
69000
خدمات هاست
220000
ثبت دامنه

در وب‌رمز رضایت مشتریان اولویت ماست

کارفرمایان در مورد ما چه می‌گویند

خانم مهندس درفشی

خانم مهندس درفشی

مدیر سایت "آژانس ارتباطات دان"

آقای مهندس منظمی

آقای مهندس منظمی

مدیر "هلدینگ گام"

خانم مهندس اسدی

خانم مهندس اسدی

مدیر دیجیتال مارکتینگ "ایران ادونچر"

آقای مهندس طالب زاده

آقای مهندس طالب زاده

مدیر مجموعه مهاجرتی - تحصیلی "کانادا از ایران"

برخی برندها که افتخار خدمت به آنها را داشتیم

جایگاه برند معظم شما اینجاست..

webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers

تعدادآرا: 966 - میانگین: 4.8

رأی شما ثبت شد.