اطلاعاتی درباره وب هاستینگ، وب دیزاین، سئو(بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو)، مقالات، نظرات، پیشنهادات و بیشتر!
تغییر وضعیت دادن از سرور مشترک به سرور وی.پی.اس آیا سایت شما بیش از حد بزرگ شده است و دیگر نمی توانید در یک فضای مشترک بمانید؟
آیا وب سایت شما دارای پایگاه بانک اطلاعاتی عظیم است که نیاز به منابع با کیفیت بالاتری نسبت به آنچه سرور هاست مشترک ارائه می دهد، دارد؟

اگر اینطور است، بهترین زمان برای تغییر سرویس هاستینگ  وب سایت خود به سرور مجازی همین حالاست.

برای این کار دانستن نکات مهمی درباره سرور اختصاصی و مجازی و چگونگی تاثیر آن بر روی وب سایت شما ضروری است. VPS وی پی اس مخفف (Virtual Private Server) یا همان سرور اختصاصی مجازی است، سروری که از تقسیم یک سرور اختصاصی فیزیکی به چندین سرور کوچک تشکیل می شود. این سرور برای این کار از یک تکنولوژی مجازی سازی نرم افزاری استفاده می کند. هر کدام از این VPS های تشکیل شده دارای منابع مختصی از سروری که بر روی آن قرار دارد ، است. تغییر سرویس از هاست cPanel اشتراکی به سرور مجازی لینوکس برای این کار لازم است بدانید که VPS چه منابع و امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد؟ منابع مختص هاست مشترک و وی.پی.اس: در قرارداد مربوط به میزبانی VPS منابع مختص سرور در اختیار شما قرار می گیرد، منابعی که فقط مخصوص شما هستند و دیگران نمی توانند از آن استفاده کنند. این در حالی است که در قرارداد مربوط به میزبانی مشترک وب به شما حجم ثابتی از منابع یک سرور اشتراکی مانند فضای دیسک، پهنای باند و حافظه داده می شود.

ممکن است برای یک سایت با سایز معمولی که از VPS استفاده می کند تنها در اختیار قرار دادن فضای دیسک و پهنای باند کافی باشد اما حجم حافظه نقش بسیار مهمی در عملکرد سایت شما ایفا می کند. اختصاص دادن حافظه ای با حجم کم ممکن است مشکلاتی برای سایت تان ایجاد کند. حداقل میزان حافظه که به VPS اختصاص داده می شود 128 مگابایت است که این میزان حجم برای حافظه VPS بسیار کم است و برای شروع باید از حافظه ای با حداقل گنجایش 512 مگابایت استفاده نمود. قابلیت انعطاف پذیری با استفاده از VPS می توانید دسترسی مستقیم به سرور مجازی خود داشته باشید، این دسترسی مستقیم به شما این امکان را می دهد که هر نرم افزار دیگری را که نمی توانید در یک سرور هاست مشترک نصب کنید، نصب یا حذف کنید.

برخلاف سرور هاست اشتراکی شما در سرور VPS امنیت بیشتری دارید که البته باید چندین اقدام امنیتی مهم را نیز دنبال کنید. خرید VPS شامل خرید VPS ایران و سرور مجازی آلمان برای سایت هایی با سایز کوچک و متوسط روشی به صرفه، مداوم،مؤثر،معتبر و ایمن است، اما اگر سایت شما در حال بزرگ شدن است، بهترین گزینه بعد از VPS استفاده از سرور اختصاصی است.  اگر ساکن ایران هستید، خرید سرور اختصاصی ایران گزینه خوبی خواهد بود و چنانچه خارج از ایران ساکن هستید، می‌توانید از سرور اختصاصی آلمان استفاده کنید.

 

بخشی از آمار خدمات وب رمز

تعداد خدمت ارائه شده

150
پروژه سئو
420
پروژه طراحی سایت
69000
خدمات هاست
220000
ثبت دامنه

در وب‌رمز رضایت مشتریان اولویت ماست

کارفرمایان در مورد ما چه می‌گویند

خانم مهندس درفشی

خانم مهندس درفشی

مدیر سایت "آژانس ارتباطات دان"

آقای مهندس منظمی

آقای مهندس منظمی

مدیر "هلدینگ گام"

خانم مهندس اسدی

خانم مهندس اسدی

مدیر دیجیتال مارکتینگ "ایران ادونچر"

آقای مهندس طالب زاده

آقای مهندس طالب زاده

مدیر مجموعه مهاجرتی - تحصیلی "کانادا از ایران"

برخی برندها که افتخار خدمت به آنها را داشتیم

جایگاه برند معظم شما اینجاست..

webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers

تعدادآرا: 966 - میانگین: 4.8

رأی شما ثبت شد.