آنچه در این مقاله می‌خوانید:

  از آنجایی که سرعت لود سایت یک فاکتور مهم در موفقیت تجاری صاحبان کسب‌وکار به حساب می‌آید داشتن یک سرور مجازی (vps) قدرتمند، پاسخگوی افزایش ترافیک سایت می‌باشد. در این مقاله شما را در جستجوی خرید سرور مجازی ارزان قیمت راهنمایی خواهیم کرد.

  سرور مجازی :

  بسیاری از صاحبان تجارت همیشه به دنبال یافتن سرور مجازی – VPS ارزان هستند. سرویس های وی پی اس به این دلیل محبوبیت دارند که تقریبا همان امکانات سرور اختصاصی را ارائه می دهند اما با قیمت ارزانتر.

  با اینکه می توانید بسته های بسیار ارزان وی پی اس (سرور مجازی) را نیز بیابید اما دقت کنید که تمام این بسته ها نمی توانند همه نیازهای شما را برآورده کنند. پس اشتباه نکنید و تنها براساس قیمت ارزانتر یک بسته را انتخاب نکنید.

  مشتریان و خریداران سرور مجازی می دانند که بسته های استاندارد هاست اشتراکی فاقد ملزوماتی که برای اجرای برنامه های مختلف و دلخواه، هستند. زمانی که آنها پلن هاستینگ خود را به یک سرور مجازی ارتقا می دهند، باید هزینه نسبتا زیادی را بپردازند و به همین دلیل اکثرا به دنبال انتخاب سرور مجازی ارزانتر می گردند.

  سرور مجازی ارزان - در جستجوی سرور مجازی ارزان قیمت..!

  معمولا ارائه دهندگان سرور مجازی و سرور اختصاصی با رقیبان خود در زمینه ارائه سرور ارزانتر رقابت می کنند، یعنی در بسته های خود حداقل منابع موردنیاز را ارائه می دهند و هرکس می تواند با این حداقل ها سایت و اپلیکیشن های خود را اجرا و اداره کند و هرکس به منابع بیشتر احتیاج داشته باشد به دنبال یافتن پکیج های گرانتر با منابع بیشتر می رود. زمانی که می خواهید پلن سرور مجازی را خریداری کنید باید به محتوای سرویس توجه کنید و با توجه به نیازهای تجارت و برنامه هایتان بهترین را انتخاب کنید نه صرفا ارزانترین را.

  پیشنهاد وب رمز: معرفی و تفاوت سرور مجازی و سرور مجازی اختصاصی

  برخی شرکت های هاستینگ، صاحبان تجارت های مختلف را با تبلیغ قیمت ارزانتر بسته های خود، جذب می کنند و زمانی که توانستند توجه شما را جلب کنند، خیلی زود در می‌یابید که منابع موردنیاز شما در سرویسی که قیمتش ارزانتر است وجود ندارد. به همین دلیل مجبور می شوید پهنای باند، حافظه و سی پی یو بیشتر خریداری کنید و در نهایت متوجه می شوید که بسته ارزان برای شما ارزان تمام نمی شود.

  بنابراین مقایسه سرویس ها تنها از بابت هزینه امری منطقی به نظر نمیرسد و لازم است شما به عنوان خریدار ابتدا نیازهای خود را در نظر بگیرید و با بررسی که انجام میدهید اطمینان یابید که سرویس انتخاب شده پاسخگوی نیازهای شما میباشد یا خیر. بسیاری از سرویس های ارزان قیمت مدیریت شده نیستند و این موضوع میتواند حائز اهمیت باشد.

  این مورد که کدام نوع از سرور مدیریت شده یا بدون مدیریت برای شما مناسب است بسته به شرایط شما متفاوت خواهد بود. اگر دانش و تجربه در زمینه مدیریت سرور و همچنین فرصت کافی در اختیار دارید به منظور صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌توانید شخصاً نسبت به مدیریت سرور اقدام نمایید. ولی اگر موارد اعلام شده در اختیارتان نیست توصیه می‌شود حتماً از سرورهای مدیریت شده استفاده نمایید به این دلیل که مدیریت یک سرور کار آسان و ساده ای نیست و در صورت عدم شناخت و دانش کافی، این کار بسیار زمان بر بوده و گاهی اوقات منجر به بروز اشتباهات جبران‌ ناپذیری خواهد شد که هزینه‌هایی بسیار بیشتر از مدیریت سرور را بر شما تحمیل خواهد کرد.

   

  بخشی از آمار خدمات وب رمز

  تعداد خدمت ارائه شده

  150
  پروژه سئو
  420
  پروژه طراحی سایت
  69000
  خدمات هاست
  220000
  ثبت دامنه

  در وب‌رمز رضایت مشتریان اولویت ماست

  کارفرمایان در مورد ما چه می‌گویند

  خانم مهندس درفشی

  خانم مهندس درفشی

  مدیر سایت "آژانس ارتباطات دان"

  آقای مهندس منظمی

  آقای مهندس منظمی

  مدیر "هلدینگ گام"

  خانم مهندس اسدی

  خانم مهندس اسدی

  مدیر دیجیتال مارکتینگ "ایران ادونچر"

  آقای مهندس طالب زاده

  آقای مهندس طالب زاده

  مدیر مجموعه مهاجرتی - تحصیلی "کانادا از ایران"

  برخی برندها که افتخار خدمت به آنها را داشتیم

  جایگاه برند معظم شما اینجاست..

  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers

  تعدادآرا: 966 - میانگین: 4.8

  رأی شما ثبت شد.