سطح قیمت ✅ مقرون به صرفه
گواهی رایگان ✅ ۳ ماه رایگان
اعتبار SSL ✅ تمام مرورگرها
پشتیبانی دامنه ✅ ملی و بین المللی
گواهینامه SSL معتبر

گواهینامه SSL معتبر

خرید SSL

با خرید SSL و نصب گواهینامه SSL و گواهی HTTPS معتبر سایت، علاوه بر افزایش امنیت، رتبه و رنکینگ سایت خود را در گوگل افزایش دهید. گواهینامه SSL دیجیتال یک استاندارد رمزنگاری اطلاعات است که امکان مبادله امن اطلاعات میان کاربران و سایت را فراهم می‌سازد. از اینرو سوء استفاده و سرقت اطلاعات کاربران در حین ارتباط و انتقال داده ها در سایت دارای گواهینامه SSL معتبر امکانپذیر نیست.

خرید SSL و گواهی HTTPS معتبر

sslsslssl
نوع گواهینامه sslFree SSLSingle DomainWildcard Domain
پشتیبانی از زیر دامنه نامحدودنداردندارد
پشتیبانی از دامنه های IR
پشتیبانی از دامنه بین المللی
زمان دریافت (ساعات اداری)کمتر از ۴ ساعتکمتر از ۲ ساعتکمتر از ۲ ساعت
دوره زمانی قابل سفارشسه‌ماه *یکسال *یکسال *
سازگاری با انواع سرور
سازگاری با انواع موبایل99.5%
سازگاری با انواع مرورگر99.5%99.9%99.9%
نصب رایگان (هاست وب‌رمز)
خرید SSL - HTTPS (دامنه بین المللی)
سه‌ماهه 0 تومان
سفارش دهید
یکساله 501 تومان
سفارش دهید
یکساله 2,701 تومان
سفارش دهید
خرید SSL - HTTPS (دامنه IR)
سه‌ماهه 0 تومان
سفارش دهید
یکساله 618 تومان
سفارش دهید
یکساله 2,701 تومان
سفارش دهید
ارزان ترین قیمت خرید SSL WildCard در ایران با وب‌رمز؛ فرصت محدود…

* – بنا بر توافقات انجام شده توسط شرکت اپل و گوگل، کلیه سرتیفیکیت های SSL صادر شده از تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۲۰ تنها با اعتبار یکساله در مرورگرهای کروم، سافاری و فایرفاکس معتبر خواهند بود.

وب رمز به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه خدمات وب، افتخار دارد امکان خرید انواع گواهینامه SSL از جمله DV و OV و EV را با شرکت های معتبر CERTUM و COMODO بصورت Single Domain و Wildcard Domain ، با قیمت مناسب همراه با بالاترین کیفیت و درجه اعتبار و امنیت ارائه نماید.

جهت دریافت مشاوره رایگان خرید ssl ارزان و معتبر، کافیست با کارشناسان وب رمز تماس بگیرید

چرا خرید گواهینامه SSL برای سایت الزامیست؟

خرید SSL معتبر برای سازمان ها و ارگان های دولتی و همچنین سایت های تجاری و فروشگاهی که امنیت اطلاعات در آنها از اهمیت بالایی برخوردار است، یک ضرورت محسوب میشود.

همچنین به گزارش سایت رسمی گوگل در رتبه بندی وب سایت ها در نمایش نتایج جستجو ، داشتن گواهی SSL معتبر امتیاز محسوب شده و موجب افزایش رتبه سایت میشود. مهمترین مزیت گواهینامه ssl امنیتی ایجاد حس اعتماد در مشتری یا کاربر وب سایت است.

معرفی انواع گواهینامه SSL

DV یا Domain Validated SSL Certificate

در این نوع گواهی ssl تنها راه تایید مالکیت دامنه فقط از طریق ایمیل می باشد و مراحل تایید دیگر و نیز ارائه مدارک خاصی وجود ندارد. این نوع گواهینامه ssl ارزان ترین است و همچنین نسبت به انواع گواهینامه دیجیتالی ssl دیگر از اعتبار معمولی برخوردار است. این نوع گواهینامه ssl تقریبا در تمامی سایت ها استفاده می شود و نیاز اکثر کاربران را پوشش میدهد. این مدل گواهی ssl دارای مزیت ssl معتبر ارزان بوده و تقریبا توسط تمامی مرورگرهای استاندارد وب پشتیبانی می‌شود و با خرید https سرتیفیکیت به سرعت توسط کارشناسان وب رمز بطور رایگان بر روی دامنه ملی و بین المللی شما قابل نصب خواهد شد.

OV یا Organization Validated SSL Certificate

در این نوع گواهینامه ssl معتبر با تایید مالکیت حقوقی دامنه از طریق مدارک ثبتی و قانونی انجام می شود. لذا برای شرکت ها، سازمان های دولتی و غیر دولتی و به طور کلی هر ارگان دارای مدارک ثبتی حقوقی مناسب است. این نوع گواهینامه ssl دارای قیمت و البته اعتبار به نسبت بالاتری است. گواهینامه OV تقریبا توسط تمامی مرورگرهای استاندارد وب پشتیبانی شده و در مدت 3 الی 4 روز کاری بعد از تاییدمدارک توسط کارشناسان وب رمز به صورت رایگان بر روی انواع دامنه ملی و بین المللی شما قابل نصب خواهد بود.

EV یا Extended Validated SSL Certificate

این نوع گواهینامه ssl همه ویژگی ها و شرایط دریافت گواهینامه OV را دارد با این تفاوت که با خرید HTTPS EV در هنگام باز شدن وب سایت شما یک نوار تاییدیه سبز رنگ حاوی نام شرکت شما در کنار نوار آدرس مرورگر به نمایش در آمده و موجب ایجاد حس اعتماد بیشتر در ذهن مخاطب وب سایت شما خواهد شد. گواهینامه EV تقریبا بالاترین قیمت و همچنین بالاترین درجه اعتبار را به نسبت سایر انواع گواهینامه ssl دارا است.

SSL چیست و چرا استفاده می شود؟

فناوری ssl مخفف عبارت Secure Socket Layer است و درواقع لایه اتصال امن است، یعنی اینکه  جهت اتصال ایمن با اینترنت و حفاظت از اطلاعات حساس ارسال شده بین سیستم هاست،و از دسترسی هکرها و تغییر اطلاعات منتقل شده جلوگیری می‌شود.
به کمک SSL ایمن سازی اتصال به اینترنت،با رمزگذاری داده ها صورت می‌گیرد. با استفاده از این فناوری هکرها توانایی دیدن یا سرقت هرگونه اطلاعات منتقل شده، از جمله داده های شخصی یا مالی را ندارند.

گواهی SSL برای همه وب سایت ها ضروری است، نه فقط آنهایی که محصولات می فروشند. اگر صاحب یک وب سایت هستید، به گواهی SSL برای وب سایت خود نیاز دارید. به همین سادگی. داشتن گواهینامه SSL دیگر لوکس نیست، بلکه یک ضرورت است.

پروتکل رمزنگاری ssl برای امن نگه داشتن ارتباطات از طریق اینترنت طراحی شده، به عبارتی ssl یک فایل امضا شده دیجیتالی برای یک دامنه خاص صادر می شود.که علاوه بر اسم Domain حاوی امضای صادرکننده، شماره سریال، تاریخ انقضا و غیره است.

آیا SSL همان HTTPS است؟

HTTPS یک HTTP با رمزگذاری و تأیید است. تنها تفاوت بین این دو پروتکل این است که HTTPS از TLS (SSL) برای رمزگذاری درخواست ها و پاسخ های HTTP معمولی و امضای دیجیتالی آن درخواست ها و پاسخ ها استفاده می کند . در نتیجه، HTTPS بسیار امن تر از HTTP است.

TLS در مقابل SSL چیست؟

SSL یک فناوری رمزنگاری شده قدیمی است که حاوی برخی مشکلات امنیتی بود. امنیت لایه حمل و نقل (TLS) نسخه ارتقا یافته SSL است که آسیب پذیری های SSL موجود را برطرف می کند .

مزایای اصلی استفاده از SSL

رمزگذاری

با کمک گواهی SSL اطلاعات حساس مانند ورود به سیستم، رمز عبور، جزئیات حساب و اطلاعات دارندگان کارت برای وب فروشگاه های آنلاین متصل به درگاه پرداخت حفاظت میشود. ذات اینترنت شامل مجموعه ای کامپیوتر هاست و هر کامیپوتر در انتقال داده از مبدا به مقصد اطلاعات رمزنگاری شده نشده را میتواند بخواند و تغییر دهد

با ایده ssl داده ها قبل از ارسال رمزنگاری می‌شوند و وب سرور و بازدید کننده سایت که کلیدهای شخصی رمزگشایی دارند قابل شناسایی است، و با این رمزنگاری از دستکاری و استراق سمع داده ها توسط افراد سودجو و هکر ها و سارقان هویت پیشگیری می‌شود.

احراز هویت

قطعا اگر قصد خرید یا دریافت اطلاعات و خدمات از سایتی هستید قطعا معتبر بودن و قابل اعتماد بودن سایت بسیار مهم است

تاثیر ssl بر رتبه در جستجوی گوگل

کمپانی گوگل رسما اعلام کرده است که نصب گواهینامه SSL یک سیگنال است برای افزایش رتبه در SERP ، بنابر این دلیل بسیار خوبی برای استفاده از SSL است.

گواهینامه های SSL اعتبار سنجی دامنه

نشانگرهای مورد اعتماد برای گواهینامه SSL که به درستی نصب و پیکربندی شده است باید https:// در نوار آدرس و قفل بدون هیچ پیام هشدار دهنده (اجباری) باشد. نمونه هایی از این علائم برای گواهینامه SSL اعتبار سنجی دامنه در مرورگرهای وب مختلف را می توان در زیر مشاهده ک

  • SSL هویت کسب و کار شما را تایید می کند و اعتماد مشتری را بهبود می بخشد.
  • رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو
  • SSL به شما کمک می کند تا نیازهای PCI/DSS را برآورده کنید.

افزایش ضریب امنیت سایت

جهت دریافت  اینماد داشتن اس اس ال الزامی است

افزایش ضریب اعتماد کاربران به وب سایت یا فروشگاه اینترنتی

سوالات متداول

پاسخ هرگونه سوالی را در تماس با کارشناسان ما دریافت کنید

خرید SSL معتبر برای سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و همچنین سایت‌های تجاری و فروشگاهی که امنیت اطلاعات در آنها از اهمیت بالایی برخوردار است، یک ضرورت محسوب می‌شود. همچنین به گزارش سایت رسمی گوگل در رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها در نمایش نتایج جستجو، داشتن گواهی SSL معتبر امتیاز محسوب شده و موجب افزایش رتبه سایت می‌شود. مهمترین مزیت گواهینامه ssl امنیتی، ایجاد حس اعتماد در مشتری یا کاربر وب‌سایت است؛ وب‌رمز به عنوان یکی از برترین شرکت‌های ارائه خدمات آنلاین در کشور افتخار دارد این گواهینامه‌ها را با بالاترین کیفیت، درجه اعتبار و امنیت ارائه نماید. جهت دریافت مشاوره رایگان خرید ssl ارزان و معتبر، کافیست با کارشناسان وب‌رمز تماس بگیرید.

با تهیه گواهینامه SSL در قسمت آدرس بار وب‌سایت شما آیکون سبزرنگ یک قفل دیده می شود و نام دامنه شما پس از https:// دیده می‌شود.

پس از تهیه گواهینامه مورد نظر خود با ارسال تیکت به واحد پشتیبانی پس از چند ساعت (در روز کاری) گواهینامه SSL شما توسط تیم وب‌رمز نصب می‌شود.

گواهینامه SSL wildcard از تعداد نامحدود زیر دامنه پشتیبانی می‌کند. در صورتی که SSL single domain تنها از یک زیر دامنه پشتیبانی می‌کند.

بخشی از آمار خدمات وب رمز

تعداد خدمت ارائه شده

150
پروژه سئو
420
پروژه طراحی سایت
69000
خدمات هاست
220000
ثبت دامنه

در وب‌رمز رضایت مشتریان اولویت ماست

کارفرمایان در مورد ما چه می‌گویند

خانم مهندس درفشی

خانم مهندس درفشی

مدیر سایت "آژانس ارتباطات دان"
آقای مهندس منظمی

آقای مهندس منظمی

مدیر "هلدینگ گام"
خانم مهندس اسدی

خانم مهندس اسدی

مدیر دیجیتال مارکتینگ "ایران ادونچر"
آقای مهندس طالب زاده

آقای مهندس طالب زاده

مدیر مجموعه مهاجرتی - تحصیلی "کانادا از ایران"

برخی برندها که افتخار خدمت به آنها را داشتیم

جایگاه برند معظم شما اینجاست..

webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers

تعدادآرا: 966 - میانگین: 4.8

رأی شما ثبت شد.