آنچه در این مقاله می‌خوانید:

  این روزها اخبار زیادی در زمینه این روش هاست به چشم میخورد اما تعداد شرکتهای میزبانی وب که این روش را ارائه میدهند زیاد نیست. این روش هاستینگ از منابع چندین سرور خوشه ای استفاده میکند به این معنی که وب سایت شما از منابع مجازی چندین سرور برای راه اندازی و انجام محاسبات خود استفاده میکند. با استفاده از این امکان بار متعادل است به علاوه از تمامی منابع مجازی مورد استفاده شده محافظت شده و با پایان یافتن کار با آنها این منابع آزاد میشوند.در حقیقت هاستینگ ابری مانند خوشه ای از سرورهای مجازی اعم از سرور مجازی آلمان و vps ایران عمل میکند.

  هاست ابری مناسب کاربرانی است که حجم منابع وب سایت آنها با میزان فضایی که از ارائه دهنده ی میزبان وب خود دریافت کرده اند بیشتر باشد البته این انتخاب زمانی مناسب است که با اشتراک گذاری منابع وب سایت دچار مشکلی نشود.

  با استفاده از این سرویس شما سرور اختصاصی مانند سرور اختصاصی ایران و سرور اختصاصی آلمان با قیمت مناسب و کارایی بالا و با کمترین مشکل را در اختیار خواهید داشت. در واقع شهرت این سرویس به دلیل داشتن سه خصوصیتی است که در زیر مشاهده میشود:

  1. جبران بدون وقفه منابع در ترافیک بالا یکی از مهمترین  ویژگی هایی که این روش از هوستینگ را متمایز نموده جبران بدون وقفه منابع در ترافیک بالا است به این معنی که با افزایش بار ترافیکی وب سایت(به دلیل  افزایش تعداد بازدید کننده از وب سایت کاربر) و عدم کنترل آن توسط منابع موجود, سایت دچار مشکل شده و ممکن است آسیب ببیند(down) شود. با استفاده از این سرویس هیچ زمانی وب سایت با کمبود منابع مواجه نمیشود و در زمانی که نیاز باشد با افزایش آن از طریق کمک گرفتن از سرور های دیگر کمبود منابع وب سایت مورد نظر جبران شده و پس اتمام کار آن منابع آزاد میشوند. با استفاده از این روش کاربران دیگر نگران کمبود منابع و امکانات وب سایت خود نخواهند بود.

  2. صرفه جویی در هزینه ها این ویژگی مربوط به ذخیره سازی پول و هزینه ی کاربران است.به طور مثال زمانی که کاربر از هوستینگ اختصاصی استفاده میکند در واقع با قبول هزینه های زیاد به تمامی منابع دسترسی دارد، منابعی که شاید بیشتر آن ها مورد استفاده کاربر قرار نگیرد در واقع بیشتر هزینه ای که صرف میشود اضافی است. اما با استفاده از هاستینگ ابری کاربر در لحظه ای که نیاز به منابع خاص داشته از آن استفاده کرده ودر زمانی که به آن نیازی ندارد آن را آزاد خواهد کرد.

   

  بخشی از آمار خدمات وب رمز

  تعداد خدمت ارائه شده

  150
  پروژه سئو
  420
  پروژه طراحی سایت
  69000
  خدمات هاست
  220000
  ثبت دامنه

  در وب‌رمز رضایت مشتریان اولویت ماست

  کارفرمایان در مورد ما چه می‌گویند

  خانم مهندس درفشی

  خانم مهندس درفشی

  مدیر سایت "آژانس ارتباطات دان"

  آقای مهندس منظمی

  آقای مهندس منظمی

  مدیر "هلدینگ گام"

  خانم مهندس اسدی

  خانم مهندس اسدی

  مدیر دیجیتال مارکتینگ "ایران ادونچر"

  آقای مهندس طالب زاده

  آقای مهندس طالب زاده

  مدیر مجموعه مهاجرتی - تحصیلی "کانادا از ایران"

  برخی برندها که افتخار خدمت به آنها را داشتیم

  جایگاه برند معظم شما اینجاست..

  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers
  webramz customers

  تعدادآرا: 966 - میانگین: 4.8

  رأی شما ثبت شد.