کمپین یلدای بیادماندنی

یلدای به‌یادماندنی
• تخفیفات شگفت‌انگیز
• مسابقه اینستاگرامی
• قرعه‌کشی مهیج

تا 100% تخفیف ویژه در یلدای به‌یادماندنی وب‌رمز

blank

در بلندترین شب سال به رسم سال‌های گذشته جشن و پایکوبی در سراسر ایران برگزار می‌شود. وب‌رمز هم به مناسبت همین سنت کمپین یلدای به‌یادماندنی به راه انداخته است.

در کمپین یلدای به یادماندنی قرار است اتفاقات شگفت‌انگیزی رخ دهد. این کمپین از تاریخ ۲۶ آذر ماه تا ۱۰ دیماه برگزار می‌شود.
در این دو هفته شگفت‌انگیز علاوه بر تخفیفات متنوع برای خدمات میزبانی وب، ثبت دامنه و گواهینامه SSL، تخفیفات ویژه‌ای هم برای پروژه‌های سئو و طراحی وب سایت و اپلیکیشن شما در نظر گرفته شده‌است. علاوه براین مسابقه و قرعه‌کشی‌های هیجان‌انگیزی در این کمپین برگزار می‌شود که توضیحات مربوط به‌ آن‌ها در ادامه آمده است.

کمپین یلدای بیادماندنی

قرعه‌کشی مهیج

سومین رویداد در کمپین یلدای به‌یادماندنی برای افرادی است که در این یک هفته از خدمات وب‌رمز خریداری کرده‌اند. به قید قرعه به 10 نفر از این افراد اعتبار هدیه 200 هزار تومانی اهدا می‌شود. نتایج قرعه‌کشی در روز دوازدهم دیماه در رسانه‌های وب‌رمز اعلام می‌شود.

کمپین یلدای بیادماندنی

مسابقه اینستاگرامی

دومین رویداد، قرعه کشی مهیج وب‌رمز است که جایزه‌اش هدیه نقدی 500 هزار تومانی است و به قید قرعه به 3 نفر در کمپین یلدای به یادماندنی اهدا می‌شود. شرایط حضور در قرعه کشی خیلی ساده است. وارد پیج اینستاگرام وب رمز شوید و در زیر پست مربوطه، سه نفر از دوستان خودتان را منشن کنید. نتایج قرعه کشی روز دوازدهم دیماه در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی وب‌رمز اعلام می‌شود.

کمپین یلدای بیادماندنی

تخفیفات شگفت‌انگیز

اولین رویداد، تخفیفات متنوع و هیجان‌انگیز وب‌رمز است. اما برای اینکه آدرنالین خون شما را بالاتر ببریم بصورت روزانه تخفیفات از طریق همین صفحه اعلام می‌شوند. پس یادتون نره که هر روز به ما سر بزنید و از تخفیفات داغ روز استفاده کنید.

تخفیفات شگفت انگیز امروز

سرویسدرصد تخفیفکد تخفیف
میزبانی وب۲۵ درصد97yalda1H
ثبت دامنه بین المللی۲۰ درصد97yalda1d
گواهینامه SSL۱۰ درصد97yalda1s
گوگل ادز۱۰ درصد97yalda1g
سایت ساز۲۰درصد97yalda1b

توجه فرمایید: برای استفاده از این تخفیفات فقط تا پایان امروز فرصت دارید.

جهت استفاده از کد تخفیف کافیست در هنگام سفارش هر سرویس، کد تخفیف را در کادر مربوطه قبل از پرداخت وارد نمایید.

جهت اطلاعات از تخفیفات سئو و طراحی وب سایت و اپلیکیشن با کارشناسان وب رمز در تماس باشید.