توجه! این آموزش مربوط به هاستینگ لینوکس با کنترل پنل دایرکت ادمین است. برای آموزشهای مربوط به سرویسهای هاستینگ دیگر؛ به بخش مربوط به آن مراجعه کنید.

برای لاگین به کنترل پنل هاستینگ روشهای مختلفی وجود دارد:

می توانید با اضافه کردن 2229: بعد از آدرس دومین به کنترل پنل دسترسی پیدا کنید.

http://www.yourdomain.com:2229

راه دیگر اضافه کردن config/ بعد از آدرس دومین است.

http://www.yourdomain.com/config

می توانید از طریق آدرس نام سرور نیز به کنترل پنل دسترسی یابید.

http://persia1.webramz.com:2229

نکته مهم: برای لاگین به کنترل پنل دایرکت ادمین لازم است ابتدا رمز عبور را کپی کنید و وارد نمایید سپس یوزرنیم/نام کاربری را وارد کنید در صورتی که برعکس این حالت عمل کنید لاگین انجام نخواهد شد.

blank

تغییر رمز عبور کنترل پنل دایرکت ادمین

برای عوض کردن رمز عبور خود بر روی گزینه Password در بالای صفحه کنترل پنل کلیک کنید. سپس از شما خواسته می شود که رمز عبور فعلی و جدید خود را دوبار در جای مخصوص وارد کنید. برای تأیید و ذخیره کردن، گزینه submin را انتخاب کنید. اگر رمز عبورتان کم باشد یا کاراکترهای نادرست داشته باشد، کنترل پنل آن را رد می کند.

نکته مهم: با این کار فقط رمز عبور نام کاربری شما تغییر می کند و هیچ تأثیری بر ایمیل اکانت های دیگر شما، پایگاه داده ها یا اکانت های FTP نخواهد گذاشت.

خروج از کنترل پنل

برای خارج شدن از کنترل پنل، بر روی گزینه Logout کلیک کنید. در این حالت صفحه ای نمایش داده می شود که نشان می دهد شما با موفقیت از کنترل پنل خارج شده اید. برای ورود دوباره یوزرنیم و پسورد ورود به کنترل پنل را وارد کنید.

blank

رتبه: 4.8 از 966 رأی