برای تنظیم رابط نماینده دامین ها؛ در سایت ایرنیک وارد شده؛ از منوی بالا، منو دامنه ها و سپس زیرمنو “دامنه‌های من” را انتخاب کرده سپس روی نام دامین مورد نظر کلیک کرده و در صفحه بعد زیر قسمت رابط ها بر روی تغییر رابط ها کلیک کرده و مطابق با تصویر زیر رابط نماینده را برروی هندل وب رمز ea50-irnic تنظیم کنید‎.

اینکار را بایست برای هر دامینی که می خواهید در پرتال کاربران وب رمز درج کنید یا آن را با وب رمز تمدید کنید انجام دهید.

blank


توجه:
در صورتی که دامنه شما قبلا توسط شرکت دیگری ثبت شده است و هم اکنون قصد تمدید این دامنه را با وب رمز دارید، با ورود به حساب کاربری خود در سایت وب رمز در آدرس http://my.webramz.com و طبق راهنمای ورود به حساب کاربری در منوی پرتال کاربری، زیر منوی دامنه ها گزینه “انتقال دامنه IR” را انتخاب کنید تا به فرم و راهنمای مربوطه منتقل شوید، مطابق با راهنما اقدام نموده و دامنه IR در پرتال شما با وب رمز درج میگردد. پس از تکمیل این فرم، زمانی تا ۱۵ دقیقه نیاز است تا این درخواست پردازش شود.

برای مشاهده نتیجه پردازش می توانید مجدد به همین صفحه مراجعه کنید. در صورتی که دامنه بدون خطا در حساب شما درج شده باشد، به بخش دامین ها رفته و روی کلید تمدید دامنه مورد نظر کلیک نمایید و مراحل را تا پرداخت هزینه تمدید دنبال کنید.رتبه: 4.8 از 966 رأی