مخصوص رستوران‌ها

قالب ایمپرزا مخصوص رستوران‌ها و فست‌فودها

قالب خوشمزه restaurant impreza

یکی از هیجان‌انگیزترین و جذاب‌ترین قالب های سایت ساز قالب رستوران restaurant impreza است.
صفحه اصلی این سایت ساز را یک اسلایدر بزرگ و جذاب برای عکس‌های هیجان‌انگیز غداهای متنوع پوشش می‌دهد که در بالای اسلایدر منوی اصلی سایت قرار دارد که شامل درباره ما، منوی غذا، گالری عکس، خبرها، تماس با مدیریت و شبکه‌های اجتماعی رستوران قرار دارد.
دکمه ی CTA که در سمت راست اسلایدر قرار دارد شما به بخش اشتهاآور منوی رستوران هدایت می‌کند. طراحی این صفحه به نوعی است که می‌توانید لیستی از غذاها را به همراه عکس هریک در صفحه داشته باشید و در ادامه این صفحه سه بخش مشاهده گالری، مشاهده رویدادها و بخش از زبان مشتریان قرار دارد.

گالری سایت

اگر شما صاحب یک رستوران هستید می‌توانید در بخش گالری فضای لوکس رستوران خود را به تصویر بکشید. همچنین اگر شما صاحب یک فست فود یا کافه هستید می‌توانید فضای دنج و دلنشین کافه خود را در این بخش معرفی کنید.
بخش گالری رستوران از دو بخش فضای داخلی و تصاویر غذا تشکیل شده است و شما می‌توانید در بازه زمانی دلخواه تصاویر سایت خود را به روز کنید.
بخش گالری حتی این امکان را به مشتریان می‌دهد در هنگام رزرو میز فضای رستوران را مد نظر داشته باشند و در فضای دلخواه میز رزرو کنند.

رویدادهای رستوران را اطلاع رسانی کنید

در بخش رویدادهای رستوران می‌توانید برنامه‌های مختلف رستوران خود را به اطلاع کاربران سایت برسانید تا طبق برنامه هرشب، برای رزرو میز اقدام کنند.
به عنوان مثال در این قسمت می‌توانید اعلام کنید در آخر هفته رستوران موسیقی زنده خواهد داشت و شما میزبان خواننده محبوب شهر هستید.
یا اگر به مناسب جشن‌هایی مانند یلدا یا نوروز غذای خاصی در روزهای عید سرو می‌شود در قسمت رویدادها اعلام کنید.

مشتریان شما بازاریابان شما هستند

در قسمت از زبان مشتریان می‌توانید نظرات مشتریان راضی از رستوران را به نمایش بگذارید. مشتریانی که از یک غذا تعریف می‌کنند حس کنجکاوی سایر مشتریان را برای تست آن غذا تحریک می‌کنند. پس بهتر است از نقطه نظرات مشتریان خود اطلاع پیدا کنید و آن را با کاربران سایت‌تان به اشتراک بگذارید.

رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال