ویژه سایت‌های مدرن

قالب موودو ویژه سایت‌های مدرن

قالب پارالاکس موودو

قالب موودو یک قالب سایت ساز با قابلیت سایت فروشگاهی است که به عنوان فروشگاه ساز نیز استفاده می‌شود.
عکس ها در این قالب به صورت متحرک نمایش داده می‌شود
قالب موودو یک قالب متفاوت است و تکان‌های اسکرولی عکس‌ها، کاربر سایت را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
این تکان‌های اسکرولی تحت تاثیر یک تکنولوژی جدید در زمینه طراحی وب اتفاق می‌افتد که پارالاکس نامیده می‌شود.
جذابیت‌های بصری قالب موودو به رابط کاربری سایت شما چهره‌ای مدرن می‌بخشد.
این قالب شما را محدود نمی‌کند. در هر حوزه‌ای که فعالیت داشته باشید می‌توانید عکس‌های قالب را مطابق سلیقه خود تغییر دهید.
دموهای آنلاین این قالب به شما نشان می‌دهد که سایت شما در آینده در چه فرمتی نمایش داده‌ می‌شود.
دموهای آنلاین قالب موودو برای سایت‌های شخصی، شرکتی، رستورانی، لوازم خانگی، آرایشگاه، آژانس تبلیغاتی، استارتاپ، اپلیکیشن، فریلنسینگ و عکاسی طراحی و پیاده‌سازی شده است.
قالب سایت‌ساز موودو ریسپانسیو بوده و در صفحه موبایل و تبلت نیز نمایش قابل قبولی را ارائه می‌کند.

بهینه‌سازی قالب موودو

قالب موودو یک قالب بهینه‌شده برای موتورهای جستجو است و سایت علاوه بر داشتن گرافیک قوی با سرعت بالا لود می‌شود و قابلیت‌های بصری آن موجب کند شدن سایت نمی‌شود. همچنین برای بهبود هر چه بیشتر سئو سایت می‌توانید روی تولید محتوای سئو شده برای صفحات سایت‌تان تمرکز کنید.

بخش نمونه کارها

قالب موودو انواع گالری شامل گالری جداشده، گالری عمودی، گالری کلاسیک و محتوای جدا شده، یک آرشیو جذابی را برای ارائه نمونه کارها و پروژه‌های انجام شده به همراه توضیحات هر یک را فراهم می‌کند.
همچنین در حالت اسلایدر می‌توانید نمونه کارهای خود در قالب اسلایدر عمودی‌، اسلایدر افقی، اسلایدر عمودی تمام عرض و اسلایدر عمودی به همراه سایدبار نمایش دهید.
بخش آیتم پارالاکس و آیتم گسترده شده دو بخش نمونه کار دیگر با جذابیت بصری بالاست که یک صفحه حرفه‌ای و مدرن را برای معرفی پروژه و نمونه کار در اختیارتان قرار می‌دهد.

فروشگاه موودو

با اضافه‌شدن درگاه پرداخت به سبد خرید بخش محصولات سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی شما تکمیل می‌شود. در منوی محصولات به سادگی می‌توانید محصولات سایت خود را دسته‌بندی کنید و در صفحه هر یک از محصولات عکس و محتوای مربوط به هر محصول را به همراه قیمت آن قرار دهید.

رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال