ویژه صفحه‌سازی هوشمند

قالب دیوی ویژه صفحه سازی هوشمند

درباره DIVI

DIVI قالبی است که می‌توان با استفاده از آن طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی را ایجاد نمود. یکی از نکات مهم این قالب این است که طراحی سایت ریسپانسیو ( واکنش‌گرا) است. به عبارت دیگر کاملا سازگار با تمام دستگاه‌ها و دیوایس‌ها خواهد بود.
قالب دیوی از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که با استفاده از بخش تنظیمات قادر خواهید بود به صورت دلخواه بخش‌های سایت را شخصی‌سازی نمایید. به عبارت دیگر امکان تغییر در طول و عرض و ویرایش عناصر صفحه وجود دارد .

صفحه‌سازی قدرتمند با کاربری آسان

این قالب یک سایت ساز است و دارای صفحه ساز اختصاصی پیشرفته‌ای است که می‌توان گفت مناسب معرفی محصولات و خدمات ارائه شده از یک شرکت یا واحد تولیدی است. در قالب دیوی سبک طراحی layout وب سایت مدرن است و دارای تنوع رنگی زیادی می‌باشد و این امکان وجود دارد که بعد از هر ویرایش در صفحه ،خروجی کار را بلافاصله مشاهده نمایید.
طراحی وب سایت در این صفحه ساز به صورت Drag & Drop انجام می‌شود و این بدین معناست که برای طراحی صفحات داخلی سایت نیاز به دانش کدنویسی نیست و براساس موضوع سایت و سلیقه ی خود می‌توانید رنگ‌بندی‌ها و سربرگ‌ها را تغییر دهید همچنین اسلایدرها و گریدها می‌تواند در توضیح مختصر محصول/محصولات مورد استفاده قرار بگیرد. در این قالب کاربر می‌تواند به راحتی عرض و ارتفاع قسمت‌های مختلف سایت و سایدبار را تنظیم نماید.

قابلیت های ویژه قالب Divi

یکی از نکات حائز اهمیت در این قالب این است که سئو بیس می‌باشد به بیان دیگر در این قالب بهینه سازی سایت انجام شده است. همچنین این قالب امکان قرار دادن لوگو در سایزهای مختلف را نیز فراهم می‌کند. کاربر می‌تواند اطلاعات تماس و شبکه‌های اجتماعی و لینک‌های مربوط به فروشگاه خود را در اکشن بار هدر قرار داده و فهرست اصلی خود را در بخش منو بگنجاند. علاوه بر این بخش شمارنده، آمار صفحه اصلی و نمونه‌کارها ،سابقه شرکت را به نحو بهتری به کاربر معرفی می‌کند.
قالب دیوی دارای صفحه ساز هوشمند ، مدرن و حرفه ای است . یکی دیگر از ویژگی‌های این قالب داشتن فونت لایسنس شده ایران سانس است.

رتبه: 4.9 از 927 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال