گروه موسیقی

سایتی برای معرفی گروه موسیقی

Oclipses قالب گروه موسیقی

اگر شما یک گروه موسیقی هستید که برای معرفی هنر تیم خود نیاز به یک سایت جذاب دارید ما قالب گروه موسیقی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. سایت‌ ساز گروه موسیقی یک قالب سبک و ریسپانسیو است که از یک سئو سایت پایه برای معرفی صفحات سایت به موتور جستجوگر گوگل برخوردار است. می‌توانید عکس‌های جذاب از اجراهای مختلف خود را در سایت قرار دهید وهمچنین اعضای تیم خود را با بیوگرافی حرفه‌ای هر کدام برای مخاطبانتان معرفی کنید.

اطلاعات کنسرت

اگر قصد دارید تور کنسرت برگزار کنید بهتر است که اطلاعات تور، زمان و مکان برگزاری را در سایت خود اعلام کنید و به اطلاع کاربران سایتتان برسانید. همچنین اگر آلبوم جدیدی را به تازگی منتشر کرده‌اید نیز می‌توانید اطلاعات آلبوم و ترک‌های آن را در سایت قرار دهید. شما همچنین می‌توانید ویدئوهای اجرای قبلی و عکس‌های خبری و هنری کنسرت را در سایت خود بارگذاری کنید.

درباره ما

برای طرفداران شما جالب است که بدانند قصه تیم شما از کجا شروع شد. داستان آغاز کار تیم خود را از آشنایی تا استارت یک کار حرفه‌ای را در قسمت درباره ما بنویسید. عکس‌های تیم خود را به همراه بیوگرافی هنری آنان را درج کنید و از آینده و برنامه‌های خود بگویید. این کار صمیمیت شما با کاربرانتان را شکل می‌دهد.

رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال