معرفی اپلیکیشن

این قالب مناسب استارآپ‌ها و معرفی اپلیکیشن می‌باشد.

معرفی اپليكيشن مديريتی

طراحی وب سایت یا استفاده از سایت ساز یک راه حل مناسب برای معرفی اپلیکیشن است.

برای معرفی اپلیکیشن در صفحه نتایج گوگل یک سایت به عنوان صفحه لندیگ لازم است تا در صورت جستجوی اپلیکیشن در موتورهای جستجو به آن سایت هدایت شوید. این سایت با معرفی اپلیکیشن و بررسی ویژگی‌های آن اطلاعات کامل‌تری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

سایت ساز معرفی اپلیکیشن

در بخش میانی صفحه اصلی سایت ساز معرفی اپلیکیشن امکان دانلود اپلیکیشن از اپ استورهای مختلف فراهم شده است .

در قسمت بعدی به معرفی ویژگی های اپلیکیشن می‌پردازد. به عنوان مثال در اپلیکیشن مدیریتی ناکت ویژگی‌هایی مانند مدیریت مرکزی داده‌ها و ایجاد نمایه برای کارمندان بیان شده است.

همچنین می‌توانید ویدئوی معرفی رسمی اپلیکیشن را در صفحه اصلی قرار دهید و بررسی جزئیات را به ویدئو بسپارید.

اگر شما نسخه پریمیوم اپلیکیشن را برای خرید ارائه می‌کنید می‌توانید در قسمت روش‌های پرداخت، امکان خرید آنلاین توسط درگاه را برای کاربر فراهم کنید.

در قسمت انتهای صفحه اصلی شرکت هایی را که از اپلیکیشن شما استفاده می‌کنند را معرفی کنید و در قسمت فوتر شبکه‌های اجتماعی برند خود را درج کنید تا کاربران سایت شما بتوانند شما را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنند. .

در قسمت درباره ما از منوی اصلی می‎‌توانید به معرفی شرکت و تیمی که با شما همکاری دارند بپردازید و سوابق حرفه‌ای اعضای تیم خود را به همراه عکس، سمت و افتخارات عنوان کنید.

در قسمت دانلود از منوی اصلی می‌توانید راهنمای نصب اپلیکیشن خود رابه همراه عکس و ویدئو برای کاربران قرار دهید تا مراحل مختلف نصب به تفصیل توضیح داده شود.

در قسمت قیمت از منوی اصلی می‌توانید قیمت اکانت‌های مختلف اپلیکیشن را به همراه ویژگی‌های هر اکانت ذکر کنید.

در قسمت بلاگ از منوی اصلی می‌توانید مقالات مرتبط را قرار دهید و بدین شکل از طریق تولید محتوای با کیفیت بهینه سازی سایت خود را بهبود بخشید.

رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال