سایت آموزشی

وب سایت آموزشی بسازید.

معرفی آموزشگاه زبان

برای بسیاری از هنرجویان به صرفه تر و راحت‌تر است که برای پیدا کردن یک موسسه آموزشی مناسب، از طریق اینترنت اقدام کنند. برای آنها بهتر است که قبل از مراجعه حضوری به آموزشگاه اطلاعات لازم از شرایط ثبت نام، مدارک ثبت نام،  سر فصل دروس، زمان شروع هر دوره، مدت زمان برگزاری دوره و تقویم آموزشی هر فصل را بررسی نماید و حتی بتواند از طریق سایت ثبت نام اولیه و پرداخت آنلاین را انجام دهد. بنابراین طراحی سایت ریسپانسیو، سبک و کاربردی برای معرفی آموزشگاه ضروری است.

سایت ریسپانسیو سایتی است در دستگاه‌های متفاوت با صفحه نمایشگر کوچک و بزرگ دچار به‌هم ریختگی نشود.

سایت ساز آموزشگاه زبان

سایت ساز معرفی آموزشگاه زبان یک راه حل به صرفه و ارزان برای داشتن یک سایت آموزشگاهی است.

در بالای صفحه سایت یک اسلاید جذاب و انگیزشی قرار دارد که می‌تواند عکس‌هایی از آموزشگاه خود را در این قسمت قرار دهید. در گوشه سمت چپ نیز می‌توانید لوگوی آموزشگاه خود را بر روی سایت بارگذاری کنید.

در قسمت پایین اسلایدر بخش اخبار و رویدادها قرار دارد که اطلاعیه های مهم آموزشگاه ها مثل اعلام برگزاری رویدادها و اردوها در این قسمت قرار می‌گیرد .

همچینین در بخش پذیرش سایت ساز آموزشگاهی کاربر می‌تواند فرآیند ثبت نام اولیه را انجام دهد

در قسمت درباره آموزشگاه می‌توانید شرح کاملی از تاریخچه فعالیت حرفه ای آموزشگاه خود بنویسید و مدرسان و دانش‌آموختگان افتخارآفرین مووسسه خود را معرفی کنید و در مورد برنامه‌های آتی آموزشگاه توضیحاتی را ذکر کنید.

در قسمت تماس با ما می‌توانید آدرس شعب مختلف آموزشگاه خود را بر روی نقشه مکان یابی کنید و همچنین ایمیل و شماره تماس مجموعه خود را در این قسمت قرار دهید. همچنین با قرار دادن فرم ارسال پیام می‌توانید امکان فرستادن پیام توسط کاربر از طریق سایت را فراهم کنید.

 

رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال