تعمیرگاه خودرو

یک تعمیرگاه خودرو مجازی

تعمیر و سرویس خودرو یکی از خدماتی است که جستجوی زیادی در اینترنت دارد،بنابرین شما برای ارائه خدمات خود در دنیای وب نیاز به یک طراحی سایت حرفه ای برای یک سایت تخصصی دارید. اما برای کاهش هزینه‌ها و مدیریت منابع مالی، ما به شما استفاده از سایت ساز تعمیرگاه را پیشنهاد می‌کنیم.

قالب تعمیرگاه ویژه معرفی خدمات تعمیرگاهی خودرو می‌باشد که با رابط کاربری زیبا و کاربرپسند محیط جذابی را برای معرفی خدمات در اختیار شما قرار می‌دهد.

در ابتدای صفحه اصلی یک اسلایدر برای نمایش عکس‌های منتخب شما در نظر گرفته شده است. پیشنهاد می‌کنیم برای جذابیت بیشتر سایت در قسمت از عکس‌های با کیفیت استفاده کنید.

در قسمت پایین اسلایدر می‌توانید قطعات خودرو، ابزارهای حرفه ای و تعمیرکاران مجموعه خود را معرفی کنید.

ساعات کار مجموعه را در سایت خود درج کنید تا کاربران سایت شما بدانند در چه زمانی میتوانند به تعمیرگاه شما مراجعه کنند.

برای این کار قسمتی برای اعلام ساعات کاری مجموعه شما در سایت در نظر گرفته شده است .

همچنین در قسمت “درباره ما” می‌توانید تخصصی‌های مختلف تیم خود و همچنین بیوگرافی شغلی و حرفه‌ای تیم خود را معرفی کنید. برای کاربران شما جذاب است که بدانند تیم شما از چه کسانی تشکیل شده است.

در سایت خود اطلاعات مفید به کاربر بدهید، به عنوان مثال برای توضیح نحوه انجام کار در کارگاه خود می‌توانید قسمت راه حل‌ها را با توجه به نیاز کاربرانتان تکمیل کنید.

در منوی اصلی و در قسمت اخبار می‌توانید رویدادهای مربوط به حرفه ی خود را اطلاع رسانی کنید. مانند خبر در مورد تولید یک خودروی جدید، معرفی یک تکنولوژی جدید در صنعت خودروسازی و یا نمایشگاه‌های مربوط به برندهای خودرو.

در قسمت “تماس با ما” از منوی اصلی می‌توانید اطلاعات تماس تعمیرگاه خود را به همراه لوکیشن منطقه قرار دهید تا کاربران بتوانند به راحتی به تعمیرگاه شما دسترسی داشته باشند. همچنین در فرم تماس با امکان ارسال پیام توسط کاربر فراهم شده است تا کاربران بتوانند از طریق سایت نیز با شما ارتباط برقرار کنند.

رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال