باشگاه ورزشی

سایتی برای باشگاه ورزشی

اهمیت ورزش و تندرستی

هر روزه به طرفداران تندرستی و تناسب اندام اضافه می‌شود. برای مردم اهمیت دارد که بعد از یک روز شلوغ کاری چند ساعتی را برای بازیابی انرژی و نشاط  در محیطی مناسب و مجهز بگذرانند. بسیاری از ما ترجیح می‌دهیم باشگاه ورزشی نزدیک به محل کار یا منزل خود را انتخاب کنیم تا برای رسیدن به باشگاه ساعت‌ها در ترافیک، زمان را هدر ندهیم. به این منظور در اینترنت به دنبال یک باشگاه نزدیک به خود می‌گردیم بنابراین طراحی وب سایت برای باشگاه ورزشی امری ضروری است.

ویژگی‌های سایت ساز باشگاه ورزشی

یک سایت ساز مناسب برای باشگاه ورزشی باید تمام اطلاعاتی که کاربر لازم دارد را در اختیار قرار دهد.

در صفحه اصلی سایت ساز در مورد ویژگی‌های سالن ورزشی مانند محیط باشگاه بدن سازی، معرفی مربیان و زمانبندی انعطاف‌پذیر مجموعه توضیحاتی را ارائه کنید.

در قسمت بعدی می‌توانید رشته‌های ورزشی ارائه شده توسط مجموعه را به همراه رده سنی هر ورزش معرفی کنید.

در قسمت آخرین اخبار، تخفیف‌های مهم هر فصل، رویدادهای مهم مجموعه و رخدادها مهم ورزشی در سطح بین المللی را اطلاع رسانی کنید.

در قسمت زمانبدی کلاس‌های هر فصل دکمه عضویت وجود دارد تا کاربر بتواند به سادگی با انتخاب کلاس مورد نظر وارد فرآیند ثبت نام شود.

در قسمت نظرمشتریان نیز امکان درج نظر برای کاربران سایت فراهم شده است.

در انتهای صفحه اصلی در قسمت نقشه میتوانید لوکیشن باشگاه خود را قرار دهید. تا کاربران به راحتی بتوانند محل باشگاه را مسیریابی کنند.

در قسمت ویدئوها از قسمت منوی اصلی می‌توانید ویدئوهای مربوط به ورزش یوگا و بدن سازی باشگاه را در دسته های مربوطه قرار دهید.

در قسمت امکانات از منوی اصلی در مورد برنامه‌های غذایی و ورزشی، امکانات و تجهیزات سالن‌های مختلف می‌توانید عکس و توضیحات کاملی را ارائه کنید.

در قسمت مربیان از منوی اصلی می‌توانید مربیان مجموعه خود را به همراه سوابق حرفه‌ای هر یک، معرفی کنید و امکان ارتباط با آن‌ها را فراهم کنید.

در قسمت اخبار از منوی اصلی می‌توانید زمانبدی برگزاری کلاس‌ها و همچنین سایر اخبار مربوط به مجموعه را درج کنید.

در قسمت تماس با ما از منوی اصلی کاربران سایت می‌توانند از طریق فرم ارسال پیام به مجموعه در ارتباط باشند.

 

 

رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال