آژانس بازاریابی

سایتی ریسپانسیو برای شرکت بازاریابی

خدمات بازاریابی

بازاریابی دیجیتال شامل خدمات گسترده‌ای در فضای آنلاین می‌باشد . این خدمات از مرحله طراحی یک استراتژی بازاریابی آغاز می‌شود و تا بهبود نتایج و رشد هر روزه یک کسب و کار ادامه دارند. برندینگ حاصل تلاش‌های بی وقفه فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ می‌باشد. نام یک برند تا حدودی به ما کمک می‌کند تا بفهمیم چقدر در حوزه بازاریابی دیجیتال موفق بوده است و به چه میزان توانسته است هوشمندانه کسب‌وکارخود را ارتقا دهد. اگر شما یک آژانس بازاریابی هستید برای معرفی نوع فعالیت خود و نمونه کارهای انجام شده و موفق آژانس خود نیاز به طراحی وب سایت بازاریابی دارید.

سایت ساز بازاریابی

سایت ساز آژانس بازاریابی یک راه حل کم هزینه برای ارائه نمونه کارهای بازاریابی دیجیتال شرکت شما می‌باشد. در قسمت خدمات ما، می‌توانید بخش استراتژی، طراحی، بازاریابی و یا هر عنوان دیگری که مربوط به حوزه فعالیت شماست را قرار دهید. همچنین می‌توانید در قسمت نمونه کارها، تمام نمونه کارهای خود را قرار دهید و یا هر کدام را در دسته بندی مخصوص به خودش نمایش دهید.

در قسمت اخبار می‌توانید مقالات روز بازاریابی را قراردهید و سئو و بهینه سازی سایت خود را از طریق اخبار و مقالات سایت ارتقا دهید. بخش مقالات قسمت مهمی از یک سایت می‌باشد که به ارتقا سطح آگاهی عمومی جامعه کمک می‌کند، پس تولید محتوای با کیفیت و ارزشمند را جدی بگیرید، زیرا این کار باعث افزایش ترافیک سایت می‌شود.

در قسمت تماس با ما می‌توانید اطلاعات مربوط به شماره تماس و ایمیل قرار دهی دو با استفاده از نقشه مکان شرکت خود را نشانه گذاری کنید تا علاوه بر آدرس محدوده شرکت شما برای کاربران سایتتان قابلیت مسیریابی داشته باشد.

همچنین بخش جستجو سایت این امکان را به کاربران سایت شما می‌دهد تا به جستجوی محتوای مورد نظر به بخش مربوطه دسترسی داشته باشند.

رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال