ویژه معرفی اپلیکیشن

قالب ایمپرزا ویژه معرفی اپلیکیشن

قالب موبایل اپ ایمپرزا

معرفی یک اپلیکیشین

برای آنکه بتوان یک اپلیکیشن را از طریق موتورهای جستجو معرفی کنید نیاز به یک سایت دارید تا کاربران شما بتوانند بدون نیاز به اپ مارکت، اپلیکیشن را از طریق گوگل پیدا کنند و آن را بر روی گوشی خود نصب کنند .
اما برای داشتن سایت معرفی اپلیکیشن، شما نیازی ندارید برای طراحی یک سایت اختصاصی هزینه کنید و با یک سایت ساز مناسب نیز این نیاز برطرف می‌شود
قالب موبایل اپ ایمپرزا یک قالب بهینه شده است که به طور ویژه برای معرفی اپلیکیشن طراحی شده است.
بدین شکل اگر بر روی سئو سایت خود کمی کار کنید کاربران اینترنت به سادگی میتوانند اپلیکیشن شما را در گوگل پیدا و نصب کنند.

بخش بندی سایت

وقتی سایت لود می‌شود اولین گزینه‌ای که به چشم می‌خورد ویژگی‌های کلیدی و لینک دانلود است. در قسمت ویژگی‌های کلیدی به معرفی قابلیت‌های مهم اپلیکیشن می‌پردازیم و رابط کاربری اپلیکیشن و طراحی آن را بررسی می‌کنیم.
در قسمت بعدی میتوانید مراحل نصب اپلیکیشن را به همراه تصویر یا ویدئو آموزش دهید. آموزش نصب از آن دسته از عناوینی است که توسط کاربران بسیار جستجو می‌شود.
در ادامه می‌توانید قابلیت‌های اضافه شده به نسخه جدید اپ را به طور مختصر شرح دهید و کاربر را از امکانات جدید اپلیکیشن مطلع سازید.
در بخش بعدی می‌توانید آماری از تعداد کاربر فعال اپ و امتیازی که توسط کاربران کسب کرده است را ارائه کنید. بخش نظرات کاربران فعلی در جلب اعتماد کاربران جدید نقش به‌سزایی دارد. این قسمت را توسط بازخوردهای مثبتی که از کاربران فعال خود دریافت کرده‌اید تکمیل کنید و ایده‌های آنان را برای ارتقای اپ مدنظر داشته باشید. ایده‌هایی که از نیاز کاربر نشات می‌گیرد تبدیل به قابلیت شاخص اپ شما خواهد شد.
در انتهای صفحه نیز لینک دانلود اپلیکیشن از اپ مارکت‌های اندرویدی و ios قابل دریافت است.

رتبه: 4.8 از 965 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال