ویژه خدمات دیجیتال مارکتینگ

قالب ایمپرزا ویژه خدمات دیجیتال مارکتینگ

قالب creative-impreza

اگر شما یک تیم تبلیغاتی خلاق هستید و به یک قالب مناسب برای سایت دیجیتال مارکتینگ خود نیاز دارید ما استفاده از قالب creative impreza را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

قالب creative impreza یک قالب ریسپانسیو با طراحی ساده و در عین حال جذاب و گیرا برای معرفی تیم شماست.
این قالب با داشتن یک اسلایدر بزرگ با سایه تیره امکان خواندن متن روی اسلایدر را برای کاربران ساده می‌کند.
در بالای این اسلایدر نوار منو قرار دارد که امکان درسترسی به وبلاگ‌، نمونه‌کارها بازگشت به صفحه اصلی ، تماس با ما و دنبال‌کردن شبکه‌های اجتماعی را فراهم میکند.

درباره ما

در قسمت درباره ما می‌توانید تیم خود را معرفی کنید و نوع فعالیت شرکت خود را در راستای اهداف مشتریان شرح دهید. در این قسمت است که مشتری متوجه می‌شود که با یک تیم حرفه‌ای روبه‌روست.
همچنین در این قسمت می‌توانید برنامه‌های آینده شرکت برای گسترش فعالیت‌های تبلیغاتی خود را معرفی کنید و قابلیت‌های شرکت برای همکاری با شرکت‌های دیگر را شرح دهید و شرکت‌هایی که تاکنون با شما همکاری داشتند را معرفی کنید.

ارائه حرفه ای نمونه کار

در قسمت نمونه کارها میتوانید آرشیوی از نمونه کارهای خود را به همراه اسم و عکس و تاریخ پروژه را درج کنید. با کلیک بر روی مشاهده همه نمونه کارها کاربر سایت به لیست کاملی از نمونه کارها هدایت می‌شود که با کلیک بر روی هر یک از نمونه کارها، صفحه اطلاعات کامل پروژه باز می‌شود .
نمونه کارها رزومه ای از فعالیت‌های حرفه‌ای شرکت شما می باشد . هرچقدر این قسمت تکمیل‌تر باشد اطلاعات مفیدتری از نحوه اجرای پروژه‌ها در اختیار کاربران سایت قرار می‌گیرد.

بخش بلاگ

در بخش بلاگ می‌توانید مقالات تخصصی حرفه‌ی خودرا ترجمه و ارائه کنید. برای تولید محتوای بخش بلاگ وقت بگذارید. بلاگ هر سایت همان بخشی است به سئو وب سایت شما کمک خواهد کرد و کاربر را به سمت سایت شما می‌کشاند. برای بخش بلاگ حتما استراتژی بازاریابی محتوا داشته باشید هر چه این استراتژی قوی‌تر باشد استراتژی لینک سازی سایت را می‌توان حرفه ای‌تر انجام داد.

رتبه: 4.9 از 927 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال