ویژه استودیوی عکاسی

قالب ایمپرزا فوتو ویژه استودیوهای عکاسی و عکاسان فریلنسر

ارائه نمونه کار با کیفیت برای عکاس‌های فریلنسر و آتلیه‌های عکاسی به علت حجم بالای فایل عکس‌ها همیشه یک دغدغه بوده است. همچنین چاپ آلبوم‌های دیجیتال هزینه‌بر بوده و بعد از چند ماه تکراری می‌شود. اما داشتن یک سایت عکس این قابلیت را برای عکاسان فراهم می‌کند که عکاس‌های خود را با کیفیت بالا و حجم پایین آپلود کنند و به صورت منظم آرشیو عکاس‌ها را آپدیت کنند و با مشتریان‌شان به اشتراک بگذارند.

یک سایت‌ساز مناسب برای عکاس‌ها

اگر شما یک عکاس هستید و به دنبال یک سایت حرفه‌ای برای اشتراک نمونه کارهای خود هستید ما به شما قالب سایت ساز IMPREZA PHOTO را پیشنهاد می‌کنیم. قالب آماده IMPREZA PHOTO امکان دسته‌بندی عکس‌ها را بر اساس سبک‌های مختلف عکاسی مانند عکس‌های پرتره و مدلینگ، عکس عروسی، سبک زندگی، طبیعت و غیره دسته‌بندی می‌کند.

بخش‌های سایت‌ساز ایمپرزا فوتو

در قسمت درباره ما شما می‌توانید یک بیوگرافی از خود و تیم همکارتان در سایت قرار دهید و به نوعی شرحی مختصری از فعالیت‌های حرفه‌ای خود را در این قسمت درج کنید.
در قسمت تماس با من می‌توانید اطلاعات تماس خود و اطلاعات تماس آتلیه را درج کنید. همچنین در این قسمت یک فرم تماس نیز برای ارسال پیام از طرف کاربر به ایمیل شما درنظر گرفته شده است. همچنین شبکه‌های اجتماعی خود را نیز در قسمت تماس با ما اضافه کنید و از کاربران سایت‌تان دعوت کنید تا شما را در شبکه‌های اجتماعی نیز دنبال کنند.
بخش سوالات متداول بخش مهمی است. شما می‌توانید پرسش‌های رایج مشتریان خود را در این قسمت پاسخ دهید و در مورد نحوه انجام پروژه‌های عکاسی خود شفاف‌سازی کنید.
شما می‌توانید مبالغ مربوط به پکیج‌های عکاسی را برای دسترسی راحت‌تر مشتریان‌تان در قسمت خدمات و تعرفه‌ها درج کنید.

رتبه: 4.9 از 925 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال