ویژه سایت‌های سبک زندگی

قالب ایمپرزا مخصوص سایت‌های سبک زندگی

ابر پوسته چند منظوره ایمپرزا
سایت ساز blog impreza یک قالب مناسب برای سایت هایی با محوریت سبک زندگی میباشد.
اگر شما نیز به مطالب حوزه سلامت ، ورزش ، آشپزی و موضوعات جذاب غیر تخصصی دیگرعلاقمند هستید و فکر میکنید که این مطالب میتوانند کیفیت زندگی روزمره کاربران اینترنت را بهبود بخشد همین حالا برای خود یک سایت سبک زندگی بسازید و مطالب خود را به اشتراک بگذارید.

بخش بندی پوسته ایمپرزا

این قالب با یک اسلایدر بزرگ در ابتدای صفحه امکان درج تصاویرجذاب فراهم میکند و کاربر سایت شما را در بدو ورود به صفحه محو تماشا میکند. در زیر این اسلاید بخش درباره ما قرار دارد که میتوانید خلاصه چند خطی از شرح حال فعالیت خود و سایتتان بنویسید و سایت خود را در ابتدا به کاربرانتان معرفی کنید.
اگر به حوزه تکنولوژی علاقمند هستید میتوانید اخبار مربوط به تکنولوژی روز را در بخش گجت ها معرفی کنید. سیستم مدیریت محتوای سایت سازهای ارائه شده توسط گروه وب رمز وردپرسی میباشد. بنابراین شما به سادگی میتوانید عناوین ، مطالب و عکس های هر بخش را بدون نیاز به دانش کدنویسی بر اساس سلیقه خود تغییر دهید و دسته بندی های مربوط به مطالب خود را داشته باشید.

گالری خود را همین حالا بسازید

عکس ها بخش جذاب سایت های سبک زندگی و گردشگری هستند. عکس ها مخاطب شما را تحت تاثیر قرار میدهد تا محتوای شما را دنبال کنند. شما میتوانید در این سایت ساز گالری عکس خود را بسازید و به صورت دوره ای آن را آپدیت کنید. همچنین میتوانید گالری عکس خود را بر اساس دسته بندی های مختلف مانند طبیعت ، مد و غیره آرشیو کنید.

برای سایت خود ویدئو بسازید

ویدئو های یک سایت بخش سرم گرم کننده سایت هستند و کاربر بیشتری را به سمت سایت جذب میکند. هرچقدر سایت شما کاربر بیشتری داشته به سئو سایت شما کمک خواهد شد. اگر به تولید محتوای ویدئویی علاقمند هستید پوسته چند منظوره ایمپرزا امکان درج ویدئو را نیز برای شما فراهم میکند.

رتبه: 4.9 از 927 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال