ویژه آژانس‌های تبلیغاتی

قالب ایمپرزا مخصوص آژانس‌های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ

معرفی قالب سایت ساز one page agency impreza
داشتن یک سایت حرفه ای و جذاب به سادگی میتواند به جای شما کسب و کارتان را در بستر وب معرفی کند.
سایت ساز one page agency impreza با اسلایدر جذاب و حرفه ای تمام امکاناتی را که برای یک سایت شرکتی نیاز دارید را در اختیارتان قرار میدهد. اگر شما صاحب شرکت هستید همین حالا و با چند کلیک برای شرکت خود یک سایت ریسپانسیو بسازید . داشتن سایت به کسب و کار شما رسمیت میدهد.

بخش بندی سایت

در بخش پروژه های سایت ساز one-page-agency-impreza میتوانید پروژه های انجام شده توسط تیم خود را به عنوان نمونه کار معرفی کنید. نمونه کارهای خود را میتوانید با درج عکس و عنوان از هم تفکیک کنید.
میتوانید مشتریان خود را در سایت معرفی کنید و از نظرات آن ها نسبت به شرکتتان را با کاربران سایتتان به اشتراک بگذارید.
در بخش خدمات نیز میتوانید خدماتی که توسط شرکت شما به مشتریان ارائه می شود را معرفی کنید
اعضای تیم شما به شرکت شما اعتبار میدهند .برای مشتریان جذاب است که تیم شما را بشناسند، با تخصص آنها آشنا شوند و درباره زندگی شغلی و حرفه ای هر یک چند خطی بدانند. میتوانید تیم خود به همراه سمت هر یک در سایتتان معرفی کنید.
بخش ارتباط با ما بخش مهمی از سایت است. معمولا کاربران سایت شما بعد از آنکه مطمئن شدند شما همان کسی هستید که میتوانند روی خدماتتان حساب کنند به سراغ بخش ارتباط با ما میروند. پس اطلاعات این بخش از سایت را به دقت و جزئیات تکمیل کنید. همچنین در قسمت تماس با ما این امکان فراهم شده است که کاربران سایت بتوانند از طریق یک فرم برای شما پیام ارسال کنند.

اهمیت تولید محتوا در سئو

مهم نیست از طریق طراحی سایت اختصاصی صاحب سایت شده اید یا از طریق سایت ساز . در هر صورت تولید محتوای با کیفیت و سئو شده این قدرت را دارد که سایت شما را به لینک های ابتدایی نتایج جستجو برساند. سایت ساز های ارائه شده توسط گروه وب رمز سئو بیس بوده و این قالب ها برای موتورهای جستجو بهینه شده است. با تولید محتوای ارگانیک میتوانید سئو سایت خود را بهبود بخشید و سایت خود را به صفحه اول برسانید.

رتبه: 4.9 از 927 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال