تم کلینیک درمان

سایت ساز کلینیک درمانی

به دلیل افزایش مراجعات به مراکز درمانی به نظر می‌رسد سریع‌تر راه هماهنگی برای گرفتن خدمات پزشکی، نوبت گرفتن از طریق وب سایت می‌باشد.در وب سایت کلینیک شما می‌توانید تمامی خدماتی که از طریق مجموعه ارائه می‌گردد وهمچنین اعضای مجموعه را معرفی کنید.  در سایت ساز طراحی شده برای کلینیک امکانات ویژه‌ای مانند نمایش دپارتمان‌ها ، معرفی خدمات مجموعه و گرفتن وقت ملاقات برای بیماران در نظر گرفته شده است.

در منوی اصلی قالب سایت ساز کلینیک، بخش‌های مختلفی برای دسترسی سریع‌تر به اعضای کلینیک ، بخش دندان پزشکی،بخش داروخانه، بخش عمومی و عصب شناسی در نظر گرفته شده‌است. در بخش اخبار می‌توانید رویدادهای مربوط به مجموعه، اخبار و مقالات پزشکی را پست کنید و سئو سایت خود را از طریق سئو محتوا ارتقا بخشید.

در بخش تماس با ما فرم دریافت وقت ملاقات قرار دارد وامکان انتخاب دپارتمان موردنظر فراهم شده‌‌است.همچنین دراین بخش می‌توانید آدرس کلینیک، لوکیشن و شماره تماس آن را را درج کنید. برای کاربران شما مهم است که مرکز درمانی شما در کدام بخش شهر قرار دارد تا مسیرهای دسترسی را بتوان از روی نقشه آنلاین به سادگی پیدا کرد.

همچنین در قسمت فوتر سایت اطلاعات مهمی مانند ساعات کار و آدرس کلینیک درج شده است .

در قسمت بالای سایت سمت چپ برای سهولت ارتباط کاربر با شبکه‌های اجتماعی آیکن‌های مربوط به هر شبکه قرار گرفته است . با کلیک بر روی هر آیکن کاربر به سادگی صفحه مجازی کلینیک متصل می‌شود.

وب سایت کلینیک امکان ایجاد حساب کاربری را برای مراجعین فراهم می‌کند. برای ایجاد حساب کاربری در قسمت بالای سایت سمت چپ دو لینک برای ورود مشتریان و ایجاد عضویت وجود دارد که از این طریق هر مراجعه کننده می‌تواند حساب کاربری خود را مدیریت کند . تمامی طراحی وب سایت های انجام شده توسط شرکت وب رمز بر پایه سئو می‌باشد.سئو سایت موجب می‌شود تا موتورجستجوگر گوگل به صفحات سایت شما دسترسی داشته باشد.

رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال