مختص پایگاه دانش

یک سایت به عنوان پایگاه اطلاعاتی آنلاین

اگر برای ارائه اطلاعات جامع درخصوص موضوع خاصی نیاز به یک پایگاه دانش دارید که از طریق آن امکان تعامل با کاربرانتان را داشته باشید و سوالات متداول آنها را پاسخ دهید، می‌توانید از یک سایت ساز آموزشی استفاده کنید.

ما به شما استفاده از قالب سایت ساز پایگاه دانش را پیشنهاد می‌کنیم. این قالب به شما امکانات متنوعی را برای تعامل بیشتر با کاربرانتان ارائه می‌دهد.

به طور مثال این قالب امکان ساخت انجمن برای تبادل نظر کاربران با یکدیگر را فراهم می‌کند.

در این قالب می‌توانید مباحث مختلف را دسته بندی کنید و آموزش‌های مختلفی را در بخش‌های مختلف بارگذاری کنید.

پایگاه دانش به کاربرانتان این امکان را می‌دهد که با بررسی سایت شما اطلاعات مورد نظر خود را کسب کنند و همچنین تجربیات خود را با شما و سایر کاربرانتان در قسمت انجمن به اشتراک بگذارند.

نوار جستجوی این قالب برای کاربرانتان امکان دسترسی سریع‌تر به مطلب مورد نظر را فراهم می‌کند.

در بخش راهنمایی‌ها می‌توانید هر آنچه که لازم است که کاربر درباره آموزش‌های شما بداند به صورت دسته بندی شده قرار دهید. این راهنمایی‌ها شامل روش‌ها و اصول اولیه مربوط به آموزش های سایت شما می‌باشد.

در بخش “شروع کنید” می‌توانید کاربر را برای یک شروع خوب هدایت کنید تا کاربر بتواند به سادگی در مسیر درست آموزش قرار بگیرد .

علاوه بر آپلود مقالات آموزشی در قسمت مقالات سایت، امکان آپلود فایل های مختلف تصویری و ویدیویی نیز وجود دارد و به طور مثال می‌توانید آموزش‌های خود را بر اساس آموزش‌های ویدیویی دسته‌بندی کنید.

همچنین می‌توانید مقالات خود را نیز دسته بندی کنید. برای ارتباط و تعامل بهتر با کاربران خود می‌توانید در سمت چپ و در قسمت بالای این قالب شبکه‌های اجتماعی خود را فعال کنید تا کاربران شما بتوانند از آموزش های شما در شبکه های اجتماعی نیز بهره‌مند شوند. قالب پایگاه دانش یک قالب جذاب، سبک و زیبا برای ارائه محتوای آموزشی می‌باشد و پاسخگوی نیاز شما و کاربرانتان می‌باشد. همچنین از طریق مقالات سایت می‌توانید بهینه سازی سایت خود را بهبود بخشید.

برای نمایش آنلاین قالب رو دکمه دموی آنلاین در پایین همین متن کلیک کنید.

رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال