مختص هنرمند بصری

معرفی یک هنرمند طراح

اسلایدر قالب

در قالب سایت ساز هنرمند بصری یک اسلایدر جذاب برای معرفی حرفه و هنر و خدمات شما قرار دارد. در قسمت پایین اسلایدر می‌توانید چند خطی در مورد خدمات تیم خود توضیح دهید.

عکس های بزرگ و با کیفیت یکی از فاکتورهای مهم جذابیت سایت شما محسوب می‌شود. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم در سایت خود ازعکس‌های با کیفیت و با سایز مناسب استفاده کنید.

همچنین می‌توانید نظرات مشتریان خود را با کاربران ساییتان به اشتراک بگذارید .

نوع فعالیت خود را شرح دهید

نوع فعالیت و شرایط کاری خود را در سایت خود توضیح دهید تا کاربران سایت با حوزه کاری تیم شما بیشتر آشنا شوند. همچنین می‌توانید شرکت‌هایی که با شما همکاری دارند را در سایت خود معرفی کنید.

قسمت خبرنامه را برای سایت خود فعال کنید تا کاربران از طریق درج ایمیل خود در سایت از اخبار و فعالیت‌های شما با خبر شوند.

در قسمت محصولات از منوی اصلی می‌توانید محصولات شرکت خود را معرفی کنید و برای معرفی محصولات خود فیلم آموزشی در سایت درج کنید و در ادامه می‌توانید ویژگی‌های محصولات خود را مختصر شرح دهید.

در قسمت جدول قیمت از منوی اصلی می‌توانید قیمت محصولات سایت در جداول مختلف دسته بندی کنید.

پاسخ به سوالات متداول کاربران

اگر مشتریان جدید شما سوالات مشابه درباره کسب و کار شما دارند می‌توانید این سوالات را به همراه پاسخ های کوتاه در قسمت سوالات متداول قرار دهید تا کاربران جدید سایتتان با خدمات شما بهتر آشنا شوند. همچنین در ادامه این قسمت، فرم ارسال پیام برای کاربران سایتتان طراحی شده است تا بتوانند از طریق ایمیل با شما در ارتباط باشند.

در قسمت داستان ما می‌توانید تجربه همکاری با تیمتان را در قالب داستان های کوتاه بیان کنید. این قسمت یک بخش جذاب برای کاربران سایت شما خواهد بود . کاربران سایت شما علاقه دارند بدانند یک تیم حرفه‌ای و هنرمند با چه فلسفه ای ایده‌های نو خلق می‌کنند. تیم خود را معرفی کنید و از زندگی حرفه‌ای و هنری هر کدام شرح مختصری بنویسید . این بخش هیجان‌انگیز را با عکس‌های تیم خود جذابیت بخشید. همچنین در این قسمت می‌توانید فضای شرکت خود را معرفی کنید.

از طریق درج مقاله در سایت می‌توانید سئو سایت خود را با تولید محتوای ارزشمند ارتقا دهید.

رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال