ویژه معرفی خدمات

سایت ساز مناسب خدمات دیجیتال مارکتینگ

اگر شما یک تیمی هستید که کار برگزاری رویدادهای مختلف را انجام می‌دهید برای معرفی خدمات تشریفاتی خود نیاز به یک سایت سبک و زیبا دارید.

برای این کار ما قالب سایت ساز آژانس خلاقیت را به شما پیشنهاد می‌کنیم. استفاده از قالب هزینه کمتری نسبت به طراحی سایت حرفه‌ ای در بر دارد .در این قالب می‌توانید آخرین مراسم ها و رویدادهایی را که برگزار کردید را معرفی کنید. در مورد طرح‌ها و استراتژی های خود توضیح دهید. کاربران سایتتان را با تیم حرفه‌ای خود آشنا کنید و شرکت‌ها و سازمان هایی را که با آنها همکاری داشته اید را معرفی کنید . بنابراین برای کاربر مهم است که بداند شما کی هستید؟

می‌توانید یک داستان جذاب از رویدادهایی که برگزار کرده‌اید را در سایت خود قرار دهید تا خوانندگان شما در جریان روال کار شما قرار بگیرند و با برنامه‌ریزی شما برای اجرای رویداد آشنا شوند . همچنین می‌توانید از مراسمات مختلفی که توسط  تیم شما برگزار شده است یک فایل ویدئویی تهیه کنید و در سایت خود بارگذاری کنید. قطعا تماشای یک ویدئو از مراسم برای مخاطبان شما بسیار جذاب‌ می‌باشد.

در قسمت “درباره ما” می‌توانید شرح مختصری از پیشینه فعالیت های گروه خود و برنامه‌های خود برای آینده بنویسید تا مخاطبان شما بدانند گروه شما در چه زمینه‌‌هایی فعالیت می‌کنند. سایت‌ ساز آژانس خلاقیت یک سایت ریسپانسیو با طراحی کاربرپسند می‌باشد که برای معرفی خدمات شما یک محیط جذاب و حرفه ای را درپیش روی چشمان کاربر قرار می‌دهد.

رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال