فریلنسر و کارهای خویش فرما

خودتان معرف خودتان باشید.

یک فریلنسر برای معرفی حرفه و هنر خود علاوه بر عضویت در سایت‌های مربوط به فعالیت فریلنسری برای ارائه رزومه خود در بستر وب  نیاز به طراحی سایت دارد تا بتواند نمونه کارهای خود را در سایت قرار داده و در هر مصاحبه کاری، از طریق یک کلیک به تمام نمونه کارهای خود دسترسی داشته باشند. فریلنسرها فیلد کاری منسجم و مشخصی نداشته از این رو نیازمند سایتی هستند که در شرایط متفاوت بتوانند تغییرات لازم را در سایت خود اعمال نموده و سایت خود را در دوره های مختلف آپدیت کنند.

در منوی اصلی این سایت فریلنسری گزینه های خانه، پروژه های اخیر، خدمات،درباره من و ارتباط قرار دارد.

فریلنسرها آزادی عمل زیادی در انجام پروژه ها داشته و در این قالب سایت ساز این امکان فراهم شده است که پروژه های خود را به همراه عکس لیست نمایند.

همچنین در این فالب می‌توانید شرحی از رزومه تحصیلی خود قرار دهید و یا  سایر فعالیت های مورد علاقه خود را که در صورت امکان تمایل برای شرکت و همکاری در آن دارید را قید کنید.

در قسمت تماس با ما نیز می‌توانید اطلاعات تماس خودتان را ذکر کنید تا در صورت بازدید از سایتتون امکان برقراری تماس با شما برای بازدید کننده وجود داشته باشد. همچنین در کنار منوی اصلی برای دسترسی سریع به اکانت های شبکه اجتماعی صاحب وب سایت آیکن های مربوط به شبکه اجتماعی قرار داده شده است.

این سایت ساز یک قالب زیبا و مینیمال با لود سریع می‌باشد و عکس های هر قسمت از سایت را می‌توانید طبق سلیقه و حرفه خودتان تغییر دهید و یک سایت اختصاصی برای خود داشته باشید. همچنین این قالب‌ها از یک سئو وب سایت پایه برخوردار است و برای موتورهای جستجو بهینه شده است.

رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال