تم سایت‌های مشاوره

معرفی مراکز مشاوره‌ای

آیا یک مشاور کاربلد در حرفه‌ی خود هستید؟ آیا تمایل دارید مخاطبانتان از طریق گوگل شما را پیدا کنند؟

شما به عنوان یک مشاور برای انتقال تجربیات و ایده‌های خود نیاز به یک وب سایت دارید تا تا بتوانید با دسته بندی خدمات خود مشتریان را از فرآیند مشاوره آگاه سازید و همچنین می‌توانید از طریق وبلاگ سایتتان و درج مقالات روز، آگاهی جامعه را افزایش دهید.در نظر داشته باشید که قسمت مقالات سایت شما همان جاییست که از طریق سئومحتوا می‌توانید سئو سایت خود را ارتقا دهید.

اما طراحی وب سایت اختصاصی برای حرفه‌ی شما شاید هزینه زیادی را به همراه داشته باشد.بسیاری از افرادبه دلیل محدودیت در منابع مالی خود از طراحی سایت اختصاصی صرف نظر می‌کنند.

اما قالب اختصاصی مشاور یک قالب سایت ساز سبک و جذاب است با هزینه اندک است که نیاز شما را برای یک سایت مشاوره ای به سادگی پاسخگوست.

این قالب مشاوره‌ای امکان پست کردن تحقیقات شما نتایج و ارزیابی ها را به شما می‌دهد تا بتوانید عوامل مهم در ارتقای نتایج را دسته‌بندی کنید.

در این قالب می‌توانید قسمت‌های مختلف برای مشاوره‌های مختلف ایجاد کنید و برای هر کدام صفحه و فرم مخصوص در نظر بگیرید تا تخصص‌های مختلف مشاوران خود را معرفی کنید. بدین شکل کاربران سایت شما با جنبه های مختلف فعالیت شما آشنا می‌شوند و بهتر می‌توان از طریق سایت آن‌ها را راهنمایی کرد.

قالب سایت مشاوره یک سایت جذاب و کاربرپسند می‌باشد که کاربر به راحتی می‌تواند ازطریق آن با مشاوران شما در تماس باشند.

همچنین در قسمت “تماس با ما “ می‌توانید آدرس و لوکیشن دفتر مشاوره خود را برای مراجعه حضوری کاربران درج کنید. همچنین در قسمت با ما در ارتباط باشید فرمی برای ارسال پیام برای کاربر در نظر گرفته شده است . در قسمت فوتر سایت نیز ساعات کار و شماره تماس برای ارتباط با مجموعه قرار می‌گیرد.

همچنین در منوی سمت چپ سایت برای سهولت ارتباط کاربران با صفحات شما در فضای مجازی آیکن‌های توییتر، فیس بوک و اسکایپ قرار داده شده است.

رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال