مخصوص رستوران

قالبی با طراحی جذاب و زیبا برای رستوران

برای یک رستوران داشتن یک محیط جذاب تاثیر بسیار زیادی بر جذب مشتری دارد. برای بسیاری از مردم سرو غذا در رستوران تفریح به حساب می‌آید پس مهم است که علاوه بر کیفیت غذا سایر فاکتورها را نیز در نظر داشته باشید.

داشتن یک سایت برای رستوران باعث معرفی بهتر خدمات شما به کاربرانی هست که به دنبال خدمات شما هستند. اما طراحی وب سایت اختصاصی در مقایسه با سایت ساز با قالب رستوران هزینه بیشتری را در بر دارد. از این رو شرکت وب رمز استفاده از قالب رستورانی را به شما پیشنهاد می‌کند. این قالب رستورانی یک قالب جذاب زیبا و ریسپانسیو می‌باشد که در صورت استفاده در صفحه نمایش‌های مختلف با سایز متفاوت دچار به هم ریختگی نمی‌شود.

درابتدای صفحه قالب رستورانی یک اسلایدر زیبا برای نمایش عکس غذا طراحی شده است . در سمت چپ این اسلایدر نوار منوی اصلی سایت قرار دارد که  شامل بخش منوها، درباره ما، تماس با ما و رزرواسیون می‌باشد

درقسمت منوها می‌توانید منو رستوران خود را قرار دهید. بدین شکل کاربران می‌توانند قبل از مراجعه به رستوران شما لیست غذاها و خدمات شما را مشاهده کنند . در نظر داشته باشید که به روز بودن اطلاعات سایتتان از اصول مشتری‌مداری شما به حساب می‌آید.

همچنین از قسمت رزرواسیون ، کاربران می‌توانند میز خود را از قبل رزرو کنند تا در صورت مراجعه به رستوران با کمبود فضا مواجه نشوند.

در قسمت درباره ما می‌توانید درباره تیم خود سابقه حرفه‌ای رستوران خود توضیح دهید. برای کاربران جذاب است که درباره تیم شما بدانند. خیلی از رستوران‌ها و کافه‌ها سابقه تاریخی دارند و از پدران به پسران رسیده است. در مورد بیوگرافی رستوران و تاریخچه شکل گیری آن توضیح دهید و از دنیای سنتی به مدرنیته پل بزنید.

عکس های زیبا و با کیفیت از فضا و دکوراسیون رستورانتان تهیه کنید و در سایت خود قرار دهید. اهمیت عکس‌ها زمانی مشخص می‌شود که کاربران سایتتان به مشتری تبدیل می‌شود.

در قسمت تماس با ما می‌توانید شماره تماس، آدرس و لوکیشن رستوران خود را درج کنید تا کاربران به سادگی بتوانند شما را پیدا کنند. همچنین کاربرانتان می‌توانند برایتان از طریق فرم ارسال پیام ایمیل ارسال کنند.

رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال