مختص ارائه نمونه کار

ارائه نمونه کار آنلاین و ریسپانسیو

اسلایدر قالب

نحوه ارائه نمونه کار یکی از مهمترین فاکتورها در جذب نیروی انسانی است. برای ارائه نمونه کار به صورت آنلاین ما استفاده از قالب نمونه کار را به شما پیشنهاد می‌کنیم. قالب سایت ساز نمونه کار یک قالب مناسب برای معرفی شغل شما و قرار دادن کارهای حرفه‌ای می‌باشد. درابتدای سایت ساز نمونه کار یک اسلایدر گرافیکی جذاب قرار دارد که علاوه بر معرفی شما، جنبه بصری کار را هم حفظ می‌کند. در قسمت اسلایدر می‌توانید عنوان شغلی خود و شرح مختصری از نوع فعالیتتان را بنویسید.

ارائه نمونه کار

برای ارائه نمونه کارهای خود از عکس‌های با کیفیت و سایز مناسب استفاده کنید تا بر جذابیت سایت شما بیفزاید. در این قسمت می‌توانید پروژه‌های خود را به همراه توضیح مختصر قرار دهید و در مورد مشتریان و شرکت‌های همکاربنویسید. در ادامه این قسمت می‌توانید لیستی از کارهایی که در حوزه های مورد علاقه خود انجام دادید را هم بنویسید.

ارتباط با من

کاربران سایتتان و مشتریان شما می‌توانند برای ارتباط با شما از فرم ارسال پیام که در قسمت فوتر سایت قرار دارد استفاده کنند. همچنین با قرار دادن آیدی شبکه‌های اجتماعی خود در سایت این امکان را فراهم می‌کنید تا سایرین شما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنند.

رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال