تاپ کامرس

یک فروشگاه آنلاین بسیار زیبا مطابق با انواع سلیقه‌ها

قالب فروشگاهی تاپ کامرس

 

قالب تاپ کامرس ، مختص فروشگاه های آنلاین که با ووکامرس راه اندازی شده اند؛ است. قالب فروشگاه ساز تاپ کامرس متناسب با بهترین تجربه کاربری طراحی و پیاده سازی شده است. بدین صورت رضایت کاربران که به فروشگاه شما وارد می شوند را چندین برابر خواهد کرد.

قالب تاپ کامرس، در زمان های معین آپدیت و هرگونه خطا یا باگی داشته باشد را برطرف می گردد و در اختیار شما قرار داده می شود.

قالب تاپ کامرس استاندارد

 

این قالب براساس استانداردهای کد نویسی طراحی و پیاده سازی شده است. اگر بخواهید از این قالب فروشگاهی استفاده کنید دیگر دغدغه کدهای که استانداردها کافی را ندارند؛ نداشته باشید. همچنین این قالب ها اصول بهینه سازی موتورهای جستجو را رعایت کرده اند.

طراحی ریسپانسیو

 

هر روز استفاده از ابزارهای هوشمند گسترش پیدا می کند و موبایل یکی از این ابزارها است که مردم علاقه زیاد به استفاده از این ابزار می کنند. طراحان سایت یکی از مواردی که برای طراحی سایت یا فروشگاه های آنلاین در نظر بگیرند مواردی مانند طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا است. قالب فروشگاهی تاپ کامرس بصورت کاملا ریسپانسیو طراحی و پیاده سازی شده است.

سرعت بالا

 

کدنویسی قالب مکس شاپ براساس استانداردهای گوگل پیاده سازی شده است. این قالب پس از بارگذاری سرعت بسیار بالای دارد و کاربران پس از زدن آدرس فروشگاه شما، بدون هیچ گونه انتظاری وارد فروشگاه می شوند و خرید خود را انجام می دهند.

ویژگی های قالب فروشگاهی مکس شاپ

 

 
ویژگی های قالب تاپ کامرس
پنل مدیریتی حرفه ای و مختص قالب
سرعت بارگذاری بالا
پشتیبانی از ابزارک های ووکامرس
دارای بخش جداگانه برای بلاگ
قالبیت خرید بی نهایت محصول
قابلیت عضویت در سایت
قابلیت جستجو در بین محصولات
قابلیت جستجوی محصولات بر اساس فیلتر گذاری ها
وجود ابزارک جستجوی محصولات بر اساس قیمت
رتبه: 4.8 از 966 رأی

فرم درخواست سفارشی سازی قالب و طراحی سایت

درخواست مشاوره و پروپوزال