قیمت طراحی ✅ بهترین قیمت منصفانه
میزبانی حرفه ای ✅ یکسال رایگان
پشتیبانی ۲۴/۷ ✅ یکسال رایگان
سئو و طراحی وب ✅ مشاوره رایگان
header website design price e1707991785716

قیمت طراحی سایت

هزینه طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی اختصاصی چقدر است؟

قیمت طراحی سایت به طور متوسط از ۱۵ میلیون تومان تا بیش از ۱۵۰ میلیون تومان متغیر است. عوامل مختلفی بر هزینه طراحی وب سایت تأثیر می گذارند. اگر مایلید بدانید عوامل موثر در قیمت‌گذاری طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی و دیگر انواع طراحی وب چه مواردی هستند، این صفحه را کامل بخوانید.

  • طراحی سایت پایه کدنویسی شده با با تم های آماده از 19,000,000 تومان
  • طراحی سایت VIP کدنویسی شده با با تم اختصاصی از 49,000,000 تومان
  • طراحی سایت الیت کدنویسی شده با با تم خاص ویژه از 99,000,000 تومان

فرآیند طراحی وب سایت بسیار کیفی است و کیفیت کار و تیم حرفه‌ای در نتیجه و هزینه طراحی سایت موثر است. ضمنا کیفیت پشتیبانی به اندازه کیفیت انجام پروژه طراحی و حتی بیشتر اهمیت دارد و قیمتهای عالی همراه خدمت رسانی عالی تنها توسط شرکت های با سابقه و تجربه کافی ارائه می‌شود.

وب‌رمز به عنوان شرکت طراحی سایت با بیش از ۲۰ سال تجربه خدمات تخصصی وب و با تیم حرفه‌ای کارشناسان، تضمین بهترین و منصفانه ترین قیمت های طراحی سایت در ازای بالاترین کیفیت و پشتیبانی را برای مشتریان می‌نماید.

جدول قیمت طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی و اختصاصی

بهترین قیمت ها در ازای خدمت رسانی عالی معنا می‌دهد

پلن طراحی پایهسرعت سایت: قابلیت سفارشی سازی:
مناسب شروع حضور آنلاینپشتیبانی رایگان ۳ ماهخدمات پشتیبانی تا ۲ سالپرداخت در ۲ مرحلهشروع از ۲۴ میلیون
( ۱۹ تومان )
پلن طراحی حرفه‌ایسرعت سایت: قابلیت سفارشی سازی: مشاوره کسب و کار آنلاینپشتیبانی رایگان ۶ ماهخدمات پشتیبانی تا ۲ سالپرداخت در ۲ مرحلهشروع از ۳۹ میلیون
( ۲۹ تومان )
پلن طراحی VIPسرعت سایت: قابلیت سفارشی سازی: مشاوره کسب و کار آنلاینپشتیبانی رایگان ۱۲ ماهخدمات پشتیبانی تا ۳ سالپرداخت در ۳ مرحلهشروع از ۶۹ میلیون
( ۴۹ تومان )
طراحی الیت ELITE ۲۶۰ کیلومتر بر ساعت سفارشی سازی کامل مشاوره SEM و ROIپشتیبانی رایگان ١٢ ماهخدمات پشتیبانی تا ۵ سالپرداخت توافقیشروع از
( ۱۲۹ تومان )

طراحی فروشگاهی پایهسرعت سایت: قابلیت سفارشی سازی:
بدون مشاوره کسب و کار آنلاینپشتیبانی رایگان ۳ ماهخدمات پشتیبانی تا ۲ سالپرداخت در ۲ مرحلهشروع از ۲۹ میلیون
( ۲۴ تومان )
طراحی فروشگاهی حرفه‌ایسرعت سایت: قابلیت سفارشی سازی: مشاوره کسب و کار آنلاینپشتیبانی رایگان ۶ ماهخدمات پشتیبانی تا ۲ سالپرداخت در ۲ مرحلهشروع از ۴۴ میلیون
( ۳۴ تومان )
طراحی فروشگاهی VIPسرعت سایت: قابلیت سفارشی سازی: مشاوره کسب و کار آنلاینپشتیبانی رایگان ۱۲ ماهخدمات پشتیبانی تا ۳ سالپرداخت در ۳ مرحلهشروع از ۷۹ میلیون
( ۵۹ تومان )
طراحی الیت ELITE ۲۶۰ کیلومتر بر ساعت سفارشی سازی کامل مشاوره SEM و ROIپشتیبانی رایگان ۱۲ ماهخدمات پشتیبانی تا ۵ سالپرداخت توافقیشروع از
( ۱۴۹ تومان )

اجازه دهید کارشناسان متخصص ما

زمان کمی دارید؟ اجازه دهید کارشناسان حرفه‌ای ما به شما مشاوره دهند تا همین امروز پروژه طراحی سایت شرکت خود را شروع کنید.

الان با ما تماس بگیرید:

یا فرم دریافت تماس را پر کنید:

website design price

هزینه طراحی سایت

قیمت طراحی سایت بسیار متفاوت است چون کار طراحی توسعه سایت کاری بسیار کیفی است. برای پاسخ به چرایی این قضیه باید از نزدیک پروسه طراحی یک وب‌سایت را از ابتدا تا انتها مطالعه کنید، آن زمان متوجه خواهید شد قیمت طراحی سایت بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. اما چه فاکتورهایی در قیمت‌ گذاری انواع طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی دخیل است؟

زمانی که یک مشتری برای سفارش طراحی سایت با تیم وب‌رمز تماس می‌گیرد در صورتی که به این آگاهی رسیده باشد که سایت قرار است چه کارکردی برای رشد بیزنس و سازمان شان داشته باشد به یک جلسه حضوری در شرکت وب‌رمز دعوت می‌شود.

در طی این جلسه حضوری با پرسش پاسخ‌های فنی یک فرم نیازسنجی تهیه می‌شود که در نتیجه این فرم، نیاز کسب‌وکار و کارفرما به درستی درک می‌شود. این نیازسنجی به تیم فنی ما این ادراک را می‌دهد که این پروژه طراحی وب سایت داینامیک برای صاحب سایت قرار است در آینده چه منفعتی داشته باشد؟ و کدام نیاز مخاطبان سایت را پاسخگو باشد؟ بدین شکل می‌توان تعیین کرد که این سایت در چه دسته‌بندی قرار می‌گیرد. لذا هزینه طراحی وبسایت فروشگاهی و شرکتی برای صنوف مختلف متفاوت است.

website design price 2

تعرفه طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی

در اعلام هزینه برای قیمت طراحی وب سایت مهم است که سایت شما در چه سطحی از اختصاصی سازی قرار می‌گیرد. دسته‌بندی سایت براساس نوع طراحی و براساس نیاز مشتریان تعیین می‌شود که براساس نوع طراحی دو نوع دسته‌بندی تعیین شده است: طراحی سایت نیمه اختصاصی و طراحی سایت اختصاصی. قیمت طراحی سایت اختصاصی  و نیمه‌اختصاصی براساس ویژگی‌های خاص هرکدام تعیین می‌شود که این ویژگی‌ها را در جدول صفحه طراحی سایت می‌توانید مشاهده و مقایسه کنید. طراحی سایت براساس نوع کارکرد به چند نوع طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی و همچنین طراحی پورتال سازمانی تقسیم می‌شود.

طراحی این سایت‌ها بر اساس نیاز کاربر به دو صورت طراحی سایت با وردپرس و طراحی سایت با پایتون انجام می‌شود. شرکت وب‌رمز برای مشتریان طراحی سایت وردپرس خود خدمات پشتیبانی حرفه‌ای را نیز در نظر گرفته است.در خدمات پشتیبانی وردپرس ارائه خدمات در قالب چهار پلن برنزی، طلایی، نقره ای و VIP تعریف شده است که ویژگی‌های هر پلن را در صفحه خدمات پشتیبانی سایت وردپرس می‌توانید مشاهده و مقایسه کنید.

website design price 3

تعرفه طراحی سایت وردپرس

تعرفه طراحی سایت داینامیک با وردپرس به‌مراتب پایین‌تر از پی اچ پی و پایتون است. در طراحی سایت وردپرس استانداردهای پیش فرض وردپرس برای یک سایت اعمال می‌شود. این آپشن‌ها و امکانات بسیار کارآمد و کاربردی است و پاسخگوی بسیاری از سایت‌های شرکتی و فروشگاهی است.

در صورتی که سایت فروشگاهی شما نیاز به تجزیه و تحلیل داده‌های خاصی از مشتریان داشته باشد می‌توانید از برنامه نویسی پایتون استفاده کنید. پایتون این امکان را به شما می‌دهد که رفتار کاربران سایت خود را در بازه زمانی خاص نسبت به یک محصول مشخص آنالیز کنید . همچنین سایت‌های آژانس هواپیمایی یا هر سایتی که با سیستم رزرو کار می‌کند از زبان برنامه نویسی پایتون استفاده می‌کند زیرا دیتابیسی که توسط پایتون ایجاد می‌شود به صورت سفارشی فقط برای یک هدف مشخص طراحی ‌می‌شود و اختصاصی بودن دیتابیس ایجاد شده توسط پایتون برای سایت‌هایی که خدمات ارائه می‌کنند نتیجه مطلوب‌تری به همراه دارد.

website design price 4

تعرفه طراحی وبسایت با پایتون

بعد از نیازسنجی پروژه امکان‌سنجی میشود. به بیان ساده‌تر تیم طراحی توسعه به ما می‌گوید پیاده سازی امکاناتی که مورد نظر مشتری است به چه روشی امکانپذیر است. توضیح دادیم که قیمت طراحی سایت با وردپرس به عوامل مختلفی مانند اختصاصی یا نیمه اختصاصی بودن سایت و همچنین شرکتی یا فروشگاهی بودن آن بستگی دارد و در طراحی آن از کدهای CSS ،HTML و PHP استفاده می‌شود.

اما سایتی که با زبان برنامه نویسی پایتون Python طراحی می‌شود مجموعه ای از کدنویسی سمت سرور است و زمانی که کد دستوری به صورت اختصاصی نوشته شود دستورات کمتری را به سمت سرور ارسال می‌کند. هرچه حجم درخواست های کمتری به سمت سرور ارسال شود سرور با سرعت بیشتری به درخواست‌ها پاسخ می‌دهد و سرور و سایت بازدهی بالاتری خواهند داشت. بنابراین برای طراحی سایت حرفه ای برنامه نویس پایتون کار را در دست می‌گیرد و در ایجاد وب سرویس از زبان برنامه نویسی پایتون استفاده می‌کند.

نتیجه گیری

کدام گزینه برای ما مناسب تر است؟

شاید تا الان متوجه شده باشید چرا قیمت‌ طراحی سایت‌ میتواند تا این حد متفاوت باشد. هزینه ساخت سایت آنلاین با سایت ساز آنلاین و فروشگاه ساز وب رمز به مراتب از طراحی وبسایت با قالب آماده ارزان تر است و برای سایت‌های کوچک و شروع بسیار مناسب است. هزینه و قیمت طراحی سایت وردپرس با قالب نیمه اختصاصی ارزان تر از قالب اختصاصی است و همچنین قیمت طراحی سایت با وردپرس به صورت اختصاصی از برنامه نویسی پایتون ارزان‌ تر است. طراحی سایت با استفاده از برنامه نویسی پایتون در پروژه‎‌های مختلف با توجه به ویژگی‌ها و امکانات هر پروژه متفاوت است.

سوالات متداول

پاسخ هرگونه سوالی را در تماس با کارشناسان ما دریافت کنید

برای مشاهده قیمت‌های طراحی سایت وب‌رمز روی لینک کلیک کنید: https://www.webramz.com/website-design/price/

قیمت طراحی سایت نیمه اختصاصی با امکانات پایه برای سایت شرکتی از ۳ میلیون تومان و برای سایت فروشگاهی از ۴ میلیون تومان آغاز می‌شود.

تمام هزینه‌ها و آفرها درهمان ابتدای کار توسط تیم فروش وب رمز به مشتری اعلام می‌گردد تا در حین کار مشتری هیچ هزینه اضافی را متقبل نشود.

شرکت وب‌رمز خدمات رایگانی مانند ارائه هاست و دامنه ، ریسپانسیو بودن سایت ، سئو بیس بودن سایت، آموزش پنل مدیریتی سایت و پشتیبانی یک ساله را برای کارفرمایان در نظر گرفته است.

در صورت نیاز کارفرما، پشتیبانی سایت قابل تمدید است. خدمات پشتسیانی سایت وردپرس در قالب ۴ پلن ارائه می‌گردد.

بخشی از آمار خدمات وب رمز

تعداد خدمت ارائه شده

70000
خدمات هاست و سرور
220000
خدمات ثبت دامنه
450
پروژه طراحی سایت
150
پروژه سئو سایت

در وب‌رمز رضایت مشتریان اولویت ماست

کارفرمایان در مورد ما چه می‌گویند

خانم مهندس درفشی

خانم مهندس درفشی

مدیر سایت "آژانس ارتباطات دان"
آقای مهندس منظمی

آقای مهندس منظمی

مدیر "هلدینگ گام"
خانم مهندس اسدی

خانم مهندس اسدی

مدیر دیجیتال مارکتینگ "ایران ادونچر"
آقای مهندس طالب زاده

آقای مهندس طالب زاده

مدیر مجموعه مهاجرتی - تحصیلی "کانادا از ایران"

برخی برندها که افتخار خدمت به آنها را داشتیم

جایگاه برند معظم شما اینجاست..

webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers
webramz customers

تعدادآرا: 966 - میانگین: 4.8

رأی شما ثبت شد.