شرکت پیشگامان آژمان تدبیر (اصفهان آجر)، تولید و عرضه کننده انواع آجر در سراسر کشور می باشد. این شرکت برای گسترش خدمات خود نیاز به طراحی سایت فروشگاهی داشت تا از این طریق محصولات و همچنین کاتالوگ محصولات خود را با سهولت بیشتری به مشتریان خود عرضه نماید. پس از بررسی بسیار درخصوص شرکت‌هایی که طراحی سایت انجام می دهند، در نهایت تیم متخصص وب‌رمز را که بیش از 17 سال سابقه در طراحی سایت وردپرس و طراحی سایت اختصاصی دارد برای همکاری برگزیدند. در پی همین تصمیم، یک سایت فروشگاهی که تمامی اصول سئو سایت در آن رعایت شده است برای این شرکت طراحی و پیاده سازی شده است.

ساختار منو و سایت

در ابتدای صفحه اصلی اصفهان آجر در سمت راست دکمه ثبت نام کاربران برای ورود به سایت طراحی شده است و در سمت چپ آن ایمیل و آیکون شبکه های اجتماعی مربوط به مجموعه قرار گرفته است. هر چه به پایین صفحه اسکرول می‌کنید انواع محصولات شرکت اصفهان آجر مانند آجر لفتون، آجر شیل، آجر دکوراتیو و… با نمایش شبکه‌ای قرار گرفته است و بعد از آن اخبار و مقالات به صورت کاروسل نمایش میابد. همچنین در مجاورت مقالات، توضیحات درباره ما قرار داده شده است. در انتهای صفحه اصلی نیز مشتریان اصفهان آجر به صورت کاروسل فهرست شده است. منوی بعدی، منوی درباره ما می باشد که توضیحاتی در خصوص تاسیس و خدمات شرکت در آن ذکر شده است. در منوی بعدی دسته بندی محصولات می‌باشد و با کلیک بر روی هر دسته به صفحه محصولات مربوط به آن هدایت می‌شوید و مشخصات و قیمت هر محصول در زیر آن درج شده است.

در قسمت‌های بعدی منو، پروژه های انجام شده و همچنین اخبار و مقالات جای داده شده است. به عنوان گزینه آخر نیز قسمت تماس با ما قرار گرفته که اطلاعات تماس، نشانی دفتر فروش و همچنین نشانی کارخانه در آن درج شده است.

توضیحات فنی سایت

نظر کارفرما

کاربران می‌توانند با یک کلیک شرکت شما را بشناسند، همچنین می‌توانید بازدیدکنندگان تازه وارد را با درک صحیح از کاری که انجام می‌دهد ، بدست آورید. در این قالب می‌توانید یک صفحه مخصوص پرونده ایجاد کنید تا بازدیدکنندگان با جزئیات شرکت شما بیشتر آشنا شوند.


تکنولوژی‌ها و خدمات ارائه شده

  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
خدمات طراحی سایت
راه اندازی فروشگاه آنلاین
خدمات میزبانی
دامنه یکساله رایگان com , ir
128GB RAM
RAID 10 Disk Drives

مشاهده نمونه‌های دیگر

رتبه: 4.8 از 966 رأی