شرکت دانش‌بنیان مداریا  فعالیت خود را در سال ۱۳۷۹ در حوزه ساخت‌و‌تولید تجهیزات‌پزشکی آغاز کرد. هدف مداریا ایجاد نوآوری با بهره‌گیری از دانش روز و خلاقیت حاصل از تحقیق در ساخت دستگاه‌های جوانسازی پوست و تناسب‌اندام می‌باشد. شرکت مداریا برای معرفی کامل خدمات خود به بیمارانش سفارش طراحی‌سایت اختصاصی خود را در شرکت وب‌رمز به‌ثبت رساند. تیم طراحی سایت حرفه ای وب‌رمز با استفاده یک طراحی حرفه‌ای، سایتی سبک و شیک و دوزبانه فارسی/ انگلیسی و مطابق با اصول سئو سایت را برای دسترسی راحت‌تر بیماران به خدمات مرکز مداریا، ارائه کرد.

 

در طراحی منوهای سایت مداریا به معرفی انواع دستگاه‌های جوان‌سازی و تناسب اندام پرداخته شده‌است و با کلیک بر روی هر دستگاه شما به صفحه‌ای هدایت خواهید‌شد که مشخصات فنی‌ و کاربرد هر دستگاه و مکانیزم عمل آن شرح داده‌می‌شود. همچنین در منوی درمان‌ها انواع خدماتی که در حوزه درمان توسط تیم مداریا ارائه ‌می‌شود به صورت مگامنو طراحی شده‌است.

در منوی بعدی تکنولوژی‌هایی که در مرکز‌مداریا مورد استفاده قرار می‌گیرد دسته‌بندی شده است که با کلیک بر روی هریک به صفحه توضیح آن تکنولوژی هدایت می‌شوید. در منوی بعدی به صفحه پرسش و پاسخی می‌رسید که متداول‌ترین سوالات مشتریان در‌مورد دستگاه‌ها، تکنولوژی ساخت و نوع‌درمان هریک به‌همراه جواب مختصر‌و‌مفید ارئه شده‌است تا بتوانید در زمان کوتاه پاسخ سوالات خود را بیابید. در منوی بعدی می‌توانید عکس‌ قبل و بعد از درمان بیماران مرکز را مشاهده کنید. این عکس‌ها بر اساس نوع دستگاه استفاده‌شده در طول مراحل درمان دسته‌بندی شده‌اند.

وب سایت شرکت تجهیزات پزشکی مداریا

رتبه: 4.8 از 966 رأی