شرکت آوا-ای‌وی‌ال توزیع‌کننده تجهیزات صدا و تجهیزات استودیو در تهران است که برای ادامه فعالیت خود و معرفی بهتر محصولاتش تصمیم گرفت که فعالیت خود را در بستر وب آغاز کند. براین اساس توسط تیم طراحی وب سایت وب رمز یک طراحی سایت حرفه‌ای مطابق با اصول سئو و بهینه سازی سایت برای شرکت آوای برتر انجام شد.

 

در صفحه اصلی این سایت یک طراحی جذاب وعکس‌های با کیفیت به چشم می‌خورد که پرفر‌وش‌ترین محصولات در وسط صفحه نمایش داده می‌شود و همین‌طور که به سمت پایین صفحه می‌روید تخفیف‌های ویژه محصولات دسته بندی شده است .همچنین در قسمت پایین صفحه اصلی‌، پربازدیدترین محصولات را می‌توانید مرور کنید.
در منوی تجهیزات تمامی تجهیزات در یک منو آبشاری نمایش داده شده‌اند که با کلیک بر روی هر یک، به صفحه‌ای هدایت می‌شوید در در آن تمامی محصولات مربوط به آن دستگاه با نمایش شبکه‌ای قرار گرفته‌اند و قابلیت مرتب‌سازی بر اساس هزینه و جدیدترین‌ها را دارد.
در منوهای مربوط به استودیو، دی‌جی و تصویری تجهیزات هر یک نیز قرار گرفته است و با کلیک بر روی هر کدام به صفحه مدل های مختلف آن محصول هدایت می‌شوید و با کلیک برروی اطلاعات بیشتر آن توضیحات محصول نمایش داده می‌شود و امکان ثبت نظر نیز برای کاربران وجود دارد .با استفاده از منوی تجهیزات جانبی، مشخصات انواع تجهیزاتی که برای اجرای زنده نیاز است را به همراه آموزش اتصال در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

blank

رتبه: 4.8 از 966 رأی