چاپ بازار تیمی متشکل از طراحان حرفه‌ای و کارشناسان با تجربه صنعت چاپ است و تبلیغات را با‌سابقه بیش از یک دهه و با هدف ارايه خدمات درجه یک طراحی و چاپ به مشتریان خود نیاز به یک سایت اختصاصی داشت. چاپ بازار یک سایت تخصصی برای معرفی این چاپ خانه است توسط تیم طراحی وب سایت وب رمز و با رعایت کامل اصول سئو وب سایت طراحی شده است.

 

در ابتدای صفحه اصلی چاپ بازار در سمت راست دکمه ثبت نام کاربران برای ورود به سایت طراحی شده است و در سمت چپ آن ایمیل و شماره تماس مجموعه قرار گرفته است.یک اسلاید با چندین عکس مختلف نیز برای معرفی خدمات چاپ بازار طراحی شده است. هر چه به پایین صفحه اسکرول می‌کنید انواع محصولات چاپ بازار از جمله کارت ویزیت، تراکت، برچسب، ست اداری ، فولدر  و …. با نمایش شبکه‌ای قرار گرفته است و بعد از آن پیشنهادات چاپ بازار به صورت کاروسل نمایش میابد. در انتهای صفحه اصلی نیز تمامی محصولات چاپخانه برای دسترسی سریع‌تر کاربر فهرست شده است. در منوی بعدی که منوی فروشگاه می‌باشد دسته‌بندی محصولات چاپخانه قرار دارد و با کلیک بر روی هر دسته به صفحه محصولات مربوط به آن هدایت می‌شوید و مشخصات هر محصول در زیر آن درج شده است.

در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چاپ بازار در منوی مربوط به حساب کاربری، فرم ثبت‌نام کاربر طراحی‌شده است تا کاربر بتواند اکانت شخصی ساخته و از طریق آن سبد خرید خود را مدیریت کند. در منوی قوانین‌و‌مقررات هر آنچه که لازم است کاربر در مورد شرایط سفارش و شرایط کاری چاپخانه بداند به تفضیل شرح داده شده است. در صفحه ارتباط با مدیران هر کاربر می‌تواند پیشنهادات و شکایات خود را برای بهبود کارایی مجموعه به ثبت برساند.

طراحی وب سایت چاپ بازار

رتبه: 4.8 از 966 رأی