ورزش‌یاب اولین و بزرگترین سامانه رزرواسیون آنلاین مجموعه‌های ورزشی در ایران است که این سایت توسط تیم طراحی سایت وب‌رمز طراحی شده است. در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ورزش یاب اصول سئو ‌سایت رعایت شده است .در ابتدای صفحه اصلی بخش جستجوی پیشرفته طراحی شده که براساس جنسیت، استان، شهر، منطقه، نام مجموعه می‌توان نتایج را فیلتر کرد و در پایین این بخش منوهای مربوط دسته‌بندی ورزش‌ها قرار گرفته است .

 

در میانه صفحه اصلی  پیشنهادات ویژه در خصوص معرفی مجموعه‌های ورزشی مختلف در قالب کاروسل طراحی شده است. در منوی بعدی که مجموعه های ورزشی نام دارد، امکان مرتب‌سازی مجموعه‌های ورزشی بر اساس نوع ورزش قابل نمایش است و این نمایش را می‌توان بر اساس محبوب‌ترین، ارزان‌ترین و گران‌ترین به‌همراه قیمت قرار دارد و امکان رزرو آنلاین با دکمه طراحی شده‌است. همچنین در منوی سمت راست امکان جستجوی پیشرفته‌تر نیز فراهم شده‌است .

منوی بعدی پیگیری رزرو است، برای ورود به این بخش نیاز است کاربر ابتدا ثبت نام کند، کد فعال‌سازی از طریق اسام‌اس برای او ارسال می‌شود.هدف از ایجاد این سامانه استفاده از ورزش‌یاب برای دسترسی به تمام مجموعه‌های ورزشی است . سایت ورزش‌یاب شما را از تخفیف‌های لحظه ای مجموعه‌ها مطلع می‌کند. صرفه جویی در زمان و هزینه و تهیه بلیط برای سانس‌های مختلف مجموعه‌های ورزشی, مهم‌ترین هدف سایت ورزش‌یاب می‌باشد. تنها با استفاده از اینترنت می‌توانید به خدمات متنوع مجموعه‌های ورزشی ایران دسترسی پیدا کنید.

blank

رتبه: 4.8 از 966 رأی