فروشگاه آکواپت ارائه دهنده انواع لوازم و تجهیزات آکواریوم است . آکواپت تصمیم داشت برای معرفی و فروش محصولاتش فروشگاهی اینترنتی داشته باشد. طراحی فروشگاه اينترنتی آکواپت توسط تیم طراحی سایت حرفه ای وب‌رمز انجام شده است و خدمات سئو نیز برای این سایت جهت بهینه سازی آن انجام شده است.

 

در صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی آکواپت یک اسلاید برای نمایش بنر‎های سایت طراحی شده است. خدماتی که این فروشگاه اینترنتی برای مشتریان خود ارائه می‌کند در قالب تصاویر نمایش داده می‌شود ودر سمت راست صفحه اصلی، لینک سوشال مدیا برای دسترسی به شبکه های اجتماعی فروشگاه آکواپت قرار داده شده است.در قسمت میانی این وب‌سایت فروشگاهی منوی پرفروش‌ترین محصولات، لیست مکمل ها و لیست داروها به همراه قیمت به صورت منوی کاروسل طراحی شده است. در انتهای صفحه‌ی اصلی، مقالات سایت آکواپت قرارداده شده‌است. همچنین در منوی مقالات امکان دسترسی به مقاله‌ها و دانستنی‌های سایت نیز فراهم شده است.

در منوی آب شیرین محصولات فروشگاه درگروه‌های فیلتر، مدیا، محلول و مکمل، غذای ماهی، داروها، تستر دسته‌بندی شده‌اند. همچنین درسایدبارسمت چپ امکان دسترسی به این دسته‌بندی نیز فراهم شده‌است.در فوترسایت لینک‌های مربوط به پرداخت آنلاین، تماس‌با‌ما، شبکه‌های اجتماعی و پرسش‌های متداول قرار داده شده است .

طراحی وب سایت آکواریوم آکواپت

رتبه: 4.8 از 966 رأی