آنامهریک فروشگاه اینترنتی مادروکودک است که محصولات مربوط به نوزادان را برای راحتی مادران به‌صورت آنلاین بفروش می‌رساند. طراحی فروشگاه اینترنتی آنامهر توسط تیم طراحی وب سایت وب‌رمز به‌صورت اختصاصی و با رعایت اصول کلی سئو وب سایت انجام شده‌است.

 

در قسمت بالای سمت راست صفحه‌ی اصلی سایت آنامهر، دکمه ثبت نام‌/ورود کاربران در نظرگرفته شده‌است و در قسمت بالا، سمت چپ سایت منوی جستجو و سبد‌خرید طراحی شده‌ است تا از طریق آن، کاربر بتواند محصول مورد نظر خود را جستجو و در سبد‌خرید قرار دهد. همچنین در این قسمت دکمه‌های مربوط به سوشال‌مدیا نیز در نظر گرفته شده است تا کاربر را به شبکه‎های اجتماعی سایت هدایت نماید و در صفحه‌ی اصلی این وب سایت برای نمایش بنرهای سایت اسلایدی طراحی شده است. علاوه‌براین در این سایت امکان بارگذاری مقالات و مطالب مربوط به مراقب کودک نیز لحاظ شده است و برای اطلاع از آخرین مقالات در صفحه اصلی لینک آن درج شده است.

 

در قسمت منوی شرایط استفاده در منوبار سایت، قوانین و ضوابط مربوط به سایت نوشته شده‌است که برای هر فروشگاه اینترنتی ضروری است. منوی بعدی منوی فروشگاه است که در آن لیست محصولات به همراه قیمت آن قرار دارد و برای هر محصول دکمه افزودن به سبد‌خرید طراحی شده‌است و در منوی سمت راست صفحه فروشگاه دسته‌بندی این محصولات قرار داده شده‌است.

blank

رتبه: 4.8 از 966 رأی