لیمون کلینیک مجهز به کادر جراحی مجرب و آموزش دیده به سرپرستی دکتر بیات مبدع روش‌های نوین و مختلف در جراحی زیبایی لب و مبدع روش موثر در تزریق چربی و حفظ اثر جوانی در صورت به شکل ماندگار با سابقه ترین مرکز جراحی لیفت ماندگار در ایران است. این کلینیک برای معرفی تیم خود و ارائه بهتر اطلاعات و خدمات به بیماران نیاز به طراحی سایت پزشکی داشت و این سایت توسط تیم طراحی وب سایت وب رمز طراحی و پیاده سازی شده است. شرکت وب رمز با طراحی سایت حرفه ای، سایت لیمون کلینیک را به صورت ریسپانسیو و مطابق با اصول سئو وب سایت طراحی کرده است.

 

در صفحه اصلی سایت لیمون کلینیک منویی با ۱۲ آیتم طراحی شده است. این منوها شامل :لیفت صورت، جراحی پیشانی، جراحی لب، اتوپلاستی، جراحی پلک و… می‌باشد. در طراحی سایت اختصاصی لیمون کیلینیک در ابتدای صفحه اصلی یک اسلاید برای نمایش تصویری خدمات مرکز طراحی شده است و در قسمت پایین‌تر از آن مقالات مربوط مراقب از پوست و زیبایی به همراه ویدئوهای مربوط به مرکز لیمون قرار دارد. در میانه صفحه اصلی تیم جراحی مرکز لیمون به همراه اسم و عکس معرفی شده‌اند. بعد از معرفی تیم جراحی  گالری عکس‌های جراحی به صورت قبل از عمل و بعد از عمل برای مقایسه بهتر طراحی شده‌است و در قسمت بعد از آن توضیحات تکمیلی هر جراحی در قالب ویدئو قرار داده شده است.

در قسمت اخبار وب سایت، اخبار مربوط به بیماران کلینیک در قالب متن و ویدئو گردآوری شده است و خدمات جراحی زیبایی مرکز را معرفی می‌کند. در منوهای بعدی نیز تمام خدمات مجموعه به تفکیک فهرست شده‌است و با کلیک بر روی هر منو به صفحه مربوط به آن هدایت شده و اطلاعات پزشکی و توضیحات تکمیلی هر یک به صورت مفصل ارائه شده است.

blank

رتبه: 4.8 از 966 رأی