دفتر وکلای دیوان در سال ۲۰۱۶ میلادی پس از برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) در شهر برلین پایتخت آلمان به‌ثبت رسیده است٬ حوزه فعالیت دیوان در زمینه حقوقی برای موکلین ایرانی که خواهان فعالیت‌هایی همچون اقامت٬ ثبت شرکت و سرمایه‌گذاری در آلمان هستند٬ می‌باشد. طراحی سایت حرفه ای دیوان توسط تیم وب‌رمز به صورت یک سایت سه زبانه و کاملا اختصاصی پیاده‌سازی شد. این سایت به سه زبان آلمانی انگلیسی فارسی طراحی شده است .

 

در طراحی سایت ریسپانسیو  سایت دیوان تمام اصول سئو و بهینه‌سازی سایت رعایت شده است.در سمت چپ سایت لوگوی دفتر وکلای دیوان قرار‌داده شده‌است و در  قسمت بالا سمت راست ساعت کاری دفتر و شماره تماس قرار‌داده شده‌است. در منوی اصلی سایت گزینه خدمات به‌چشم می‌خورد که در این منو هر یک از خدمات این موسسه شرح داده شده‌است

در طراحی سایت حقوقی، منوی خدمات شامل زیر‌منوی اقامت و سرمایه‌گذاری، قراردادهای بین‌المللی، امور حقوقی در ایران و اخذ نمایندگی از شرکت‌های خارجی می‌باشد. در قسمت درباره‌ما شرحی از فعالیت‌های موسسه آورده شده‌است و در قسمت تماس‌با‌ما آدرس دفتر مرکزی ایران و دفتر آلمان قرار‌گرفته‌شده‌است. در قسمت فوتر‌سایت لینک‌های مفید برای دسترسی سریع به سایت سفارت‌ها و سایت‌های قضایی قرار دارد و یک فرم کانتکت هم برای تماس‌با‌ما در فوتر طراحی شده‌است .

blank

رتبه: 4.8 از 966 رأی