شرکت بازل کالا عرضه کننده یراق آلات، قطعات و مجموعه های صنعتی نظیر لولا، جک، ریل، چرخ و پایه ، دستگیره، فلکه و بسیاری از اقلام مورد نیاز در صنایع کشور می‌باشد. سایت بازل کالا توسط تیم طراحی وب سایت وب‌رمز پیاده‌سازی شد. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بازل کالا به صورت دوزبانه و اختصاصی می‌باشد و خدمات سئو در سایت شرکت بازل کالا به صورت کامل ارائه شده است.

 

قسمت بالا سمت راست بالا بخش مربوط به  ثبت نام و انتخاب زبان و در سمت چپ آن بخش جستجو و کانال تلگرام  قرار دارد. قسمت منوی اصلی ۶ بخش است که  شامل : صفحه اصلی، درباره ما، اخبار و مقالات، فرصت‌های شغلی و بخش تماس با ما می‌باشد. در سمت راست منوی اصلی  لوگوی شرکت و در سمت چپ منوی اصلی بخش مربوط به سبد کالا در نظر گرفته شده است.

در قسمت پایین منوی اصلی یک اسلاید برای نمایش محصولات مختلف شرکت طراحی شده است و در زیر این قسمت بخش مربوط به دسته‌بندی محصولات است که با کلیک بر روی هر کدام از دسته‌ها به صفحه مربوط به محصولات آن دسته هدایت می‌شوید. همچنین از طریق بخش محصولات موجود در منوی اصلی قابلیت دسترسی به قسمت محصولات سایت نیز فراهم شده است .

در انتهای صفحه اصلی قسمت اخبارو مقالات بازل کالا قرار دارد و دکمه‌ای برای ورود به آرشیو مقالات نیز طراحی شده‌است. همچنین در قسمت منوی اصلی نیز می‌توان به بخش اخبار و مقالات دسترسی داشت و در پنل سمت چپ سایت بخش آخرین مطالب نیز همین امکان را فراهم می‌کند. در بخش تماس با ما نیز آدرس شرکت به‌همراه لوکیشن آن بر روی نقشه علامت گذاری شده‌است. از طریق فرم طراحی شده در قسمت تماس‌با‌ما، کاربر می‎تواند با شرکت در تماس باشد .

blank

رتبه: 4.8 از 966 رأی